Halit Ergenç trafikte saldırıya uğradığı video ortaya çıktı 2 kişi göz altında!

Trafikte magandalar tarafından saldırıya uğrayan Halit Ergenç'e yapılan saldırının video görüntüleri ortaya çıktı! 2 kişi göz altına alındı!

Halit Ergenç trafikte saldırıya uğradığı video ortaya çıktı 2 kişi göz altında!

Ünlü oyuncu Halit Ergenç trafikte saldırıya uğradığı video görüntüleri ortaya çıktı! İstanbul Etiler tarafında trafikte iki kişi tarafından sözlü ve fiziksel saldırıya uğrayan Halit Ergenç Etiler Polis Merkezi'ne giderek suç duyurusunda bulundur. Ergenç'in şikayeti üzerine  2 kişi göz altına alındı. O esnada bir vatandaşın cep telefonu ile yaşanan trafik kavgasını kaydetmesiyle o görüntüler ortaya çıktı! Halit Ergenç trafik kavgasında ne oldu? Halit Ergenç'e saldıranlar ceza aldır mı? İşte Halit Ergenç'e yapılan saldırı hakkında tüm merak edilen detaylar elmaelma.com'da!

YUMRUKLAR HAVADA UÇUŞTU!

Oyuncu Halit Ergenç, saat 10.00 sularında Etiler civarında aracında seyir halindeyken trafikte makas atan bir aracı fark etti. Bunun üzerine aracıyla yavaşlayan Halit Ergenç makas atan aracın durmasına engel olmasıyla kavga başladı! Araçtan inen  Y.E.A. ve M.A., bu esnada sözlü ve fiziksel saldırıda bulunarak kavga başladı. Yaşanan kavgada Halit Ergenç'e yumruk atan 2 kişi araçlarına binerek olay yerinden kaçtı. Halit Ergenç yaşadığı saldırıyı şikayet etmek üzere soluğu Etiler Polis Merkezi'nde aldı. 

Kısa süre sonra Beşiktaş Emniyet Müdürlüğü'nün yaptığı çalışma ile 2 kişi gözaltına alındı. Polis Merkezi tarafından alınan şahıslar daha sonra serbest bırakıldı.

TRAFİK KAVGASI KAMERALARA YANSIDI!

Ünlü oyuncu Halit Ergenç'in kavga ettiği anlar orada bulunan bir vatandaşın cep telefonu kamerası tarafından kaydedildi. Çekilen görüntülerde Halit Ergenç ve diğer iki kişinin birbirlerinin üzerine yürüdüğü ve çevredeki kişilerin ünlü oyuncuyu sakinleştirmeye çalıştıkları görülüyor. 

SOSYAL MEDYADA KAVGADAN BAHSETTİ

Halit Ergenç yaşadığı saldırıyı sosyal medya hesabından paylaşarak yaşadığı durumu şu şekilde anlattı; ''Bugün sabah saatlerinde trafik güvenliğini tehlikeye sokacak şekilde seyreden bir araç içerisinden inen iki kişinin tehdit, hakaret ve fiziksel saldırısına uğramış bulunmaktayım. Konu ile ilgili resmi makamlar nezdinde gerekli işlemleri başlattım. Trafik kurallarını ihlal ederek, toplumun güvenliği tehdit eden bu davranış biçimiyle ilgili tüm yasal haklarımı kullanarak, konunun takipçisi olacağımın bilinmesini isterim"

Yorumlar