Haluk Levent ve Sıla küstü mü birbirlerini takipten çıkardılar!

Haluk Levent, Ahmet Kural tarafından darp edildiği iddia edilen Sıla Gençoğlu'nu sosyal medya hesabından silerek takipten çıkardı!

Haluk Levent ve Sıla  küstü mü birbirlerini takipten çıkardılar!

Ahmet Kural tarafından darp edildiğini iddia eden Sıla Gençoğlu, son zamanlarda magazinin en çok konuşulan isimleri arasında yer alıyor. Sıla'nın bu iddiası üzerine birçok sanatçı kendisine destek olurken bunlardan biri de Haluk Levent oldu. Geçtiğimiz gün ünlü şarkıcı Haluk Levent, darp edildiğini iddia eden Sıla'ya destek tweetlerini sosyal medya hesabından silerek Gençoğlu'nu  takip etmeyi bıraktı. Levent'in bu hareketi ise 'acaba küstüler mi?' sorusunu akıllara getirdi. 

"SILA SENİ SEVİYORUZ" YAZMIŞTI

Magazin gündeminin en çok konuşulan konularından biri de hiç kuşkusuz Ahmet Kural ve Sıla kavgasıydı. Ahmet Kural'ın Sıla'yı darp etmesi günlerce magazinin en çok konuşulan konuları arasında yer almıştı. O dönem pek çokünlü isim sosyal medya paylaşımlarıyla Sıla'ya destek olmuştu. O isimlerden biri de Haluk Levent'i. Ünlü şarkıcı sosyal medya hesabından Sıla'ya destek olacak paylaşımlarda bulunuyordu. Levent, "Sıla seni çok seviyoruz" yazmıştı. Ancak daha sonra Haluk levent ile Sıla'nın birbirlerini takipten çıkararak, Levent'in paylaştığı destek tweetini silmesi akıllara 'küstüler mi?' sorusunu getirdi. Ünlü isimlerin birbirlerini neden takipten çıkardığı ise merak konusu oldu. 

 

 

 

Yorumlar