Hamile olduğu iddia edilen Ebru Gündeş'ten manidar fotoğraf!

Son günlerde hamile olduğu iddia edilen ünlü şarkıcı Ebru Gündeş, sosyal medya hesabından manidar bir paylaşıma imza attı!

Hamile olduğu iddia edilen Ebru Gündeş'ten manidar fotoğraf!

Son günlerde hamile olduğu dedikoduları ile gündeme gelen Ebru Gündeş, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla tüm dikkatleri üzerine çekti. Instagram hesabı üzerinden manidar bir paylaşıma imza atan Ebru Gündeş, '' Bu aralar sadece gülüyorum', siz de deneyin'' notunu ekledi. Gündeş'in bir takipçisi, "Ebru hamile misin değil misin bizi bir aydınlat lütfen." yorumunu yaparken bir başka takipçisi ise, ''Sanırım bu gülüşün sebebi hamilelik dedikoduları." ifadelerini kullandı.

"BİZİ AYDINLAT LÜTFEN"

Instagram hesabından fotoğrafını takipçileriyle paylaşan Ebru Gündeş fotoğrafa, "Bu ara sadece gülüyorum. Siz de deneyin" notunu ekledi. Fotoğrafa yorum yapan Ebru Gündeş'in bir takipçisi, "Ebru hamile misin değil misin bizi bir aydınlat lütfen." dedi. Başka bir takipçisi ise, "Sanırım bu gülüşün sebebi hamilelik dedikoduları." ifadelerini kullandı.

ABD'DE DOĞUM YAPACAĞI İDDİA EDİLMİŞTİ

Ebru Gündeş, geçtiğimiz aylarda ABD'de tutuklandıktan sonra itirafçı olarak serbest kalan eşi Reza Zarrab'ı New York'ta ziyaret etmişti. Gündeş'in bu ziyaret sonrası hamile kaldığı iddia edilmişti. Beyaz TV'de yayınlanan 'Söylemezsem Olmaz' programının sunucusu Bircan Bali'de bu iddiaları güçlendirecek bir açıklama yapmıştı. Bali, Ebru Gündeş'in hamile olduğunu ve doğum için yakında ABD'ye gideceğini canlı yayında açıklamıştı.

hamilelik dedikodularına ebru gundesten manıdar fotograf

Yorumlar