İbrahim Tatlıses İzlanda maçı sonrası Hakan Çalhanoğlu mesajı olay oldu!

İbrahim Tatlıses İzlanda Türkiye maçı sonrası sosyal medya hesabından Hakan Çalhanoğlu'na yönelik ''Hocam uyarıyorum sizi'' şeklinde attığı mesaj dikkat çekti.

İbrahim Tatlıses İzlanda maçı sonrası Hakan Çalhanoğlu mesajı olay oldu!

İbrahim Tatlıses, 2-1 biten İzlanda Türkiye maçı sonrası sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla olay oldu. Sosyal medya hesabından Hakan Çalhanoğlu'na yönelik ''Hakan bu olamaz hocam uyarıyorum sizi'' yorumu sosyal medyada çok konuşuldu. Sosyal medya hesabından yaptığı eleştirilerle dikkat çeken İbrahim Tatlıses'in maç eleştirisi çok konuşuldu. 

''BİZİM BİLDİĞİMİZ HAKAN BU OLAMAZ''

Twitter hesabından gündem olayları ile ilgili sık sık yaptığı eleştirilerle dikkat çeken İbrahim Tatlıses dün gece oynan 2-1 biten Türkiye-İzlanda maçı sonrası yaptığı yorumla yine çok konuşuldu. Sosyal medya hesabından "Kardeşim bu Hakan çarpılmş gibi oynuyor hayırdır bizim bildiğimiz Hakan bu olamaz hocam uyarıyorum sizi." ifadelerini kullandı.

TAKİPÇİLERİ SESSİZ KALMADI

Tatlıses'in yaptığı paylaşım sonrası takipçileri de sessiz kalmadı. Bir sosyal medya kullanıcısı da Hakan Çalhanoğlu için ''Bence de beddua ya da büyü başka bir şey olamaz." ifadelerini kullanarak yorum yaptı. 

ibrahim tatlıses hakan çalhanoğlu

Yorumlar