Home ofis dekorasyonu için tüyoları motivasyon arttırıcı renkler kullanın!

Home ofis çalışanlar için motivasyon arttıran dekorasyon önerilerini bir araya getirdik! Evde çalıyorsanız işte motivasyonu arttıran dekorasyon önerileri!

Home ofis dekorasyonu için tüyoları motivasyon arttırıcı renkler kullanın!

Son zamanlarda çalıma hayatının popüler çalışma hayatı haline gelen veya evde çalışmayı sevenlerin evlerini 'Home office'e çevirenlerin sayısı gün geçtikçe artıyor. Evde çalışma hayatını kolaylaştırmak aynı zamanda motivasyonu arttırmak için elmaelma.com olarak dekorasyon önerilerinde bulunduk. Home ofis dekorasyonu nasıl yapılır? Home ofis dekorasyonunda dikkat edilmesi gerekenler neler? İşte home ofis çalışanlarına özel motivasyon arttıran dekorasyon önerileri...

OLABİLDİĞİNZE EŞYA KULLANIMINI AZALTIN!

Çalışma ortamında ruhunuzu daraltacak fazla eşyalardan olabilidiğince kurtulmaya özen gösterin! Çalışma odanızı veya ortamınızı az eşya kullanarak ferah bir ortam sağlayabilirsiniz. Çalışma ortamınızda ne kadar fazla eşya o kadar dikkat dağınıklığı demek. Minimalist bir ortam sağlayarak motivasyonunuzu arttırabilirsiniz. 

AÇIK RENKLER KULLANIN!

Çalışma ortamınızın olabildiğince ışık almasına özen gösterin. Perdeleri açın ve gün ışınlarının içeri girmesini sağlayın. Ancak çalışma ortamınız elinizde olmayan sebeplerden dolayı gün ışığı almayan bir ortamda ise duvarları olabildiğince beyaz ve tonlarını kullanarak aydınlık olmasını sağlayın. 

HALI YERİNE İNCE KİLİMLER KULLANIN!

Çalışma ortamınızda yer dekorasyonunda kalın ev halıları kullanmak yerine ince  kilimler kullanarak odayı rahatlatabilirsiniz. Modern çizgiler veya sade nötr renkler kullanabilirsiniz.

AKSESUAR NASIL KULLANMALI?

Çalışma odanızda veya ortamınızda tek kişilik koltuk bulundurabilirsiniz. İçecek kahve veya üzerine koyabileceğiniz çok alan kaplamayan sehpalar kullanabilirsiniz. Ancak mutlaka bilgisayar veya dosyalarını koyabileceğiniz çalışma koltuğu ve masayı mutlaka bulundurun.

Yorumlar