Ceren Erginsoy kimdir kızı ve eşi ile parkta şiddete uğradı!

Ünlü oyuncu Ceren Erginsoy eşi Erdem Özcan ve kızı Caddebostan sahilinde yol kenarındaki piknikçiler tarafından saldırıya uğradı!

Ceren Erginsoy kimdir kızı ve eşi ile parkta şiddete uğradı!

Oyuncu Ceren Erginsoy kızı ve eşi Erdem Özcan ile Caddebostan sahilinde yol kenarındaki piknikçiler tarafından saldırıya uğradı. Oyuncu Erginsoy eşi ve kızının şiddete maruz kaldığı o anlar bir vatandaş telefonuyla görüntülendi. Oyuncu Ceren Erginsoy şiddete maruz kaldığı anları sosyal medya hesabından paylaşarak sesini uyurdu. Piknikçiler tarafından saldırıya uğrayan Ceren Erginsoy kimdir, hangi dizilerde oynadı? İşte saldıya uğrayan Ceren Erginsoy hakkında merak edilen tüm detaylar...

YOL KENARINDAKİ PİKNİKÇİLERİN SALDIRISINA UĞRADILAR

Oyuncu Ceren Erginsoy eşi Erdem Özcan ve kızı Caddebostan sahilinde yol kenarında oturan piknikçilerin saldırısına uğradı. Saldırı anını yoldan geçen bir vatandaşın cep telefonuyla görüntülendi. Caddebostan sahilinde bisiklet yolunda ısrarla piknik yapan piknikçilerin uyarılması üzerine darp girişiminde bulunduğunu sosyal medya hesabından anlattı.

"MOBESE ÇALIŞMIYORMUŞ"

Oyuncu Erginsoy, yaşadıklarını Twitter hesabından, ''Eşim Erdem Özcan ve kızım Kumsal bisiklet yolunda giderken, bisiklet yolunda ısrarla duran piknikçileri uyardılar. Ama ciddi olarak şiddete maruz kaldılar. Neyse ki belediye çalışanları ve 112 yetişti yardıma. Durumla ilgili videolar veya şahitler varsa ulaşabilir mi? Çünkü mobese çalışmıyormuş" dedi.

''KİMLİK TESPİTİ YAPILAMIYOR''

Ceren Erginsoy'un eşi Erdem Özcan'da sosyal medya hesabı üzerinden paylaşım yaparak, ''Maalesef elimizdeki cep telefonu görüntülerinden saldırganların kimlik tespiti yapılamıyor. Civardaki mobese kameraları da çalışmıyormuş. Başka görüntü alanlar varsa bizimle irtibata geçerlerse sevinirim. Teşekkürler."  notunu düştü.

Yorumlar