İstanbullu Gelin'in oyuncusu Salih Bademci eşi İmer Özgün ile öpüşürken görüntülendi!

İstanbullu Gelin'in oyuncusu Salih Bademci eşi İmer Özgün ile denizde öpüşürken görüntülendi!

İstanbullu Gelin'in oyuncusu Salih Bademci eşi İmer Özgün ile öpüşürken görüntülendi!

Son olarak İstanbullu Gelin dizisinde rol alan Salih Bademci dizi final verdikten sonra eşi İmer Özgün soluğu deniz kenarında aldı. Başarılı oyuncu Salih Bademci eşi İmer Özgün ile sahilde denizin keyfini çıkarırken görüntülendi. Denizde aşk tazeleyen evli çift öpüşürken görüntülendi. Salih Bademci uzun soluklu süren İstanbullu Gelin dizisi final verdikten sonra üzerinden yorgunluğu atmak için soluğu eşi ile beraber Çeşme'de aldı. Çift bol bol denize girerek tatilin keyfini çıkarıyor.

Dizide Birlikte Rol Almışlardı!

Son olarak İstanbullu Gelin dizisinde rol alan Salih Bademci eşi İmer Özgün ile dizide bir dönem beraber rol almışlardı. İstanbullu Gelin dizisinin yakışıklı oyuncusu dizi final verir vermez soluğu Çeşme'de aldı. Çift önceki gün denizde aşk tazelediler. Bol bol denize giren çift aşka gelip öpüşürken görüntülendiler.

Öpüşürken Görüntülendiler

Sıcaktan bunalan çift sahilde sık sık denize girdi. Salih Bademci ve İmer Özgün'ün denizde yüzerken romantik anları objektiflere yansıdı. Zaman zaman öpüşen çift birbirini öpücüklere boğdu. 2015 yılında evlenen Salih Bademci ve İmer Özgün aşklarının bir şaka ile başlamasıyla olduğunu konservatuarda arkadaş ortamında bir çok kez bulunmuşlar. 

salih bademci eşi imer özgün ile denizde öpüşürken görüntülendi

Yorumlar