Ünlü oyuncu Ece Uslu bikinili fotoğrafı ile görenleri mest etti!

44 yaşındaki ünlü oyuncu Ece Uslu, bikinili fotoğrafını takipçilerinin beğenisine sundu. Uslu'nun bu paylaşımı kısa sürede binlerce beğeni aldı.

Ünlü oyuncu Ece Uslu bikinili fotoğrafı ile görenleri mest etti!

Ünlü oyuncu Ece Uslu, tatilin tadını çıkarıyor. Tatil pozlarını takipçileriyle paylaşmayı ihmal etmeyen Uslu, son Instagram paylaşımıyla adından söz ettirmeyi başardı. 44 yaşındaki başarılı oyuncu, bikinili fotoğrafı ile takipçilerini mest etti. Güzelliğiyle genç kızlara taş çıkaran Ece Uslu, paylaşımına "En işe yaramayan günümüz, hiç gülmediğimiz gündür. Chesterfield" notunu düştü. 

BİKİNİLİ FOTOĞRAFINI PAYLAŞTI 

Başarılı oyunculuğuyla adından söz ettiren Ece Uslu'nun en son ''Dayan Yüreğim'' adlı dizide silikonları patladığı için sinir kirizi geçirdiği iddia edilmişti. Uslu, son paylaşımı ile adından söz ettirdi.  Bikinili fotoğrafını paylaşan 44 yaşındaki Uslu, paylaşımına "En işe yaramayan günümüz, hiç gülmediğimiz gündür. Chesterfield" notunu yazdı.

Ünlü oyuncu ece uslu bikinili fotoğraıf ile görenleri mest etti!.

 PAYLAŞIMI BEĞENİ VE YORUM YAĞMURUNA TUTULDU 

Takipçileri Uslu'ya beğeni yağdırırken bir yandan da iltifat etmeyi ihmal etmediler. 44 yaşındaki Uslu'nun paylaşımında kusursuz fiziğine yorum yağdı.

Yorumlar