Hande Erçel'in annesinin cenazesine giden Burak Deniz'in görüntüsü yürek burktu

Hande Erçel'in annesinin cenazesine katılan Burak Deniz'in görüntüsü sosyal medyada çok konuşuldu. Ünlü oyuncunun hali yürekleri dağladı!

Hande Erçel'in annesinin cenazesine giden Burak Deniz'in görüntüsü yürek burktu

Hande Erçel'in Annesinin Cenazesine Katılan Burak Deniz'in Hali, Yürekleri Dağladı
Hande Erçel'in annesi Aylin Erçel, kanserle mücadelesine yenik düşerek hayata gözlerini yumdu. Acı haber duyulur duyulmaz Hande Erçel'i oyuncu arkadaşları yalnız bırakmadı. Oyuncu Burak Deniz'in cenazedeki hali ise tüyleri diken diken etti.

Ünlü oyuncu Hande Erçel'in annesi bir süredir kanser tedavisi görüyordu. Son zamanlarda durumu ağırlaşan anne Erçel'in kötü haberi geçtiğimiz gün geldi. Genç oyuncu Hande Erçel'in annesinin cenazesinde ünlü oyuncularda katıldı. Erçel'in acı gününde yakın arkadaşları yalnız bırakmadı

OYUNCU ARKADAŞLARI YALNIZ BIRAKMADI!

Annesinin ölüm haberiyle ayakta durmakta güçlük çeken Hande Erçeli''in zamanında beraber rol aldığı yakın arkadaşları yalnız bırakmadı. Eski sevgilisinin acı gününde yanıında olan Murat Dalkılıç, Bestem Su Özdemir, Tolga Sarıtaş, Tolgahan Sayışman, Ahmet Mümtaz Taylan gibi ünlü isimler yalnız bırakmadı.

BURAK DENİZ'İN HALİ YÜREK BURKTU!

Henüz genç yaşlarda annesini kaybeden Burak Deniz'de arkadaşı Hande Erçel'in bu acı gününde yalnız bırakmadı. Erken yaşta annesini kaybeden Burak Deniz'in cenazedeki hali sosyal medyada çok konuşuldu. Ünlü oyuncunun acısını en yakından hisseden Burak Deniz'in bu görüntüsü yürek burktu.

hande erçelin annesinin cenazesine katılan burak denizin hali üzdü

"KENDİMİ KANITLAYACAK KİMSE KALMADI"

Burak Deniz, bir söyleşisinde anne acısını şu sözlerle ifade etmişti: Tadım, tuzum, motivasyonum kalmadı, çünkü kendimi kanıtlayacak kimse kalmadı. Kaç yaşına geldim, umutsuzluğa düştüğümde valideyi istiyorum yanımda

Yorumlar