Arda Kural son haliyle üzmüştü ancak sevenlerine video çekip seslendi!

Bir zamanlar Leanardo Dicaprio'ya olan benzerliği ile tüm kızları peşinden koşturan Arda Kural sevenlerine videolu açıklama yaptı.

Arda Kural son haliyle üzmüştü ancak sevenlerine video çekip seslendi!

Bir zamanlar yakışıklılığı ve oyunculuğu aynı zamanda Leanardo Dicaprio'ya olan benzerliğiyle tüm kızların hayallerini süsleyen Arda Kural, hastalığğı yeniden nüksettiği için hakkında çıkan metrobüs ve otobüslerde dolaştığı iddia edilen haberleri yalanlamak için sevenlerine video çekip seslendi. Kural, ''Her şey yolunda keyifler güzel'' dedi.

2012 yılında Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi'ne yatırılarak tedavi gören ve kendisine Psikonevroz teşhisi konulan ünlü oyuncu Arka Kural'ın rahatsızlığının yeniden nüksettiği iddia edilmişti. Kural'ın bitkin bir şekilde metrobüslerde ve minibüslerde dolaştığı, günlerdir aynı kazağı giydiği söylenmişti.

SEVENLERİNE SESLENDİ

Arda Kural, sosyal medya hesabından hakkında çıkan iddialara cevap verdi. Kural, "Arkadaşlar gördüğünüz gibi kafemizdeyiz. Her şey yolunda, keyifler güzel" açıklamasını yaptı. Arda Kural'ın videosuna yorum yapan takipçileri, oyuncunun iyi olmasına sevindiklerini dile getirdi. Ancak bazı takipçileri, Kural'ın hala iyileşmediğini iddia etti.

arda kuraldan sevenlerine sevindirici haber!

Yorumlar