Kate Middleton ve Meghan Markle'ın kavgası polislik edecek!

Kate Middleton ile Meghan Markle'ın arasındaki elti kavgası kraliyet ailesinde görülmemiş bir önleme neden oldu. Hakareti eden polise verilecek!

Kate Middleton ve Meghan Markle'ın kavgası polislik edecek!

İngiltere Kraliyet Ailesi'nin en çok takip edilen 2 ismi Kate Middleton ve Meghan Markle arasındaki 'elti gerilimi' kraliyet ailesine görülmemiş bir önlem aldırdı. 

Hem Kate Middleton'ın hem de Meghan Markle'ın hikayesi dünyanın dört bir yanında 'modern Külkedisi' masalı olarak algılanıyor. Ancak eltiler arasındaki rekabet kızıştıkça düşeşleri takip edenler de ikiye ayrılmış durumda. 

Özellikle sosyal medya Kate Middleton ve Meghan Markle'ın hayranlarının düello alanına dönüştü. Kraliyet ailesinin resmi Instagram hesapları olan Buckingham Sarayı, Clarence House ve Kensington Sarayı'nın paylaşımları altında takipçiler arasındaki yorumlar hakaret ve küfürlere vardı. 

Meghan Markle Kate Middleton

Önceleri yorumları gizlemeyi tercih eden kraliyet ailesi, kavgaların boyutları hakarete varınca yasal önlem alma kararı verdi.

Resmi hesaplardan Kate Middleton, Meghan Markle ve diğer kraliyet üyeleri hakkında hakaret, küfür ve kişilik haklarına saldıran yorum yazanlar polise bildirilecek haklarında yasal işlem başlatılacak. 

Öte yandan, kraliyet ailesine yakın kaynaklar alınan yasal önlemin kamuoyu önünde kavgalı görünüm veren Meghan Markle ve Kate Middleton için de uyarı nedeni oldu. 

 

 

 

Yorumlar