Killa Hakan kimdir Ceza Ezhel Fero ile Norm Ender'e meydan okudu babası Milli güreşçi çıktı!

Killa Hakan geçtiğimiz günlerde Fight Kulüp şarkısı ile Ezhel Fero Ceza ile Norm Ender'e meydan okumuştu babası Ali Rıza eski Milli güreşçi çıktı!

Killa Hakan kimdir Ceza Ezhel Fero ile Norm Ender'e meydan okudu babası Milli güreşçi çıktı!

Geçtiğimiz haftalarda Norm Ender'in çıkardığı 'Mekanın Sahibi' adlı rap müzik ile Ezhel, Fero gibi rapçilere diss atmasıyla rap dünyasında dalgalanma olmuştu. Ancak kısa sürede Mekanın Sahibi adlı şarkı ile geniş bir kitleye ulaşan Norm Ender'in karşısına geçen rap dünyasının ünlü isimlerinden olan Killa Hakan oldu. Ezhel, Fero, Ceza ile Norm Ender'e karşı safını belli eden gerçek adı Hakan Durmuş olan46 yaşındaki Killa Hakan'ın çıkardığı Fiht Kulüp adlı rap şarkı ile yeniden gündeme geldi. Kısa sürede hayatı şarkıları ve ailesi merak konusu olan Killa Hakan'ın babası eski milli güreşçi çıktı! İşte Killa Hakan'ın hayatı, nerde doğduğu hakkında merak ettiğiniz tüm detaylar elmaelma.com'da bulabilirsiniz.

1973 yılında Almanya'nın Berlin kentinde dünyaya gelmiştir. Gerçek adı Hakan Durmuş olan rap dünyasının bilinen isimlerinden olan Killa Hakan Balık burcudur.  Babası Trabzonsporlu olması ile herkes Trabzonlu olarak bilmektedir. Ancak anne tarafı aslen Sivas'lı olmakla beraber baba tarafı da Tokat'lıdır. 

1960'lı yıllarda Almanya'ya göç etmesiyle beraber babası Ali Rıza Durmuş eski Milli güreşçidir. Bir çok madalya alarak çeşitli başarılara imza atmıştır. 

Gençlik yıllarında Almanya'da polislerin Türklere olan tutumları nedeni ile hapse girmiş çıkmıştır. Amcak bu süreçte bir polise ırkçı dediği gerekçesi ile 4 aylık bir hapis cezası daha almıştır. Aynı zamanda Almanya'da Türkçe rap yaparak Türkçe dilini Avrupa'ya tanıtarak MTV Almanya kanalında 15 hafta boyunca Top 10 listesinde kalan tek Türk rap sanatçısıdır.

Yorumlar