Megastar Tarkan'ın özel tasarım minibüsünün eşi benzeri yok!

Megastar Tarkan ülke içerisindeki konserlerinde rahat seyahat edebilmek için 3 ayda özel bir minibüs yaptırdı! 3 ayda tamamlanan minibüsün eşi benzeri yok!

Megastar Tarkan'ın özel tasarım minibüsünün eşi benzeri yok!

Megastar Tarkan ülke içerisinde rahat seyehat edebilmek için kendi konforuna uygun özel tasarım bir minibüs yaptırdı. Eşi benzeri olmayan ses sistemiyle çalışan yaklaşık olarak 3 ayda tamamlanan minibüs ağızları açıkta bıraktı! Ünlü sanatçı Tarkan 3 ses mühendisi ve 8 endüstriyel tasarımcıyla çalıştı!

SES SİSTEMİNİN EŞİ BENZERİ YOK!

Megastar Tarkan kendisine özel ülke içerisinde rahat seyehat edebilmek için Vip araç dizaynı sektörünün kurucu ve lideri olan bir firmaya ultra lüks bir minibüs yaptırdı. Profesyonel bir ekiple yaklaşık olarak 3 ayda tamamlanan minibüsün ses sisteminin eşi benzeri yok!

140 KİŞİLİK ÖZEL BİR EKİP ÇALIŞTI!

3 ses mühendisi ve 8 endüstriyel tasarımcının çalıştığı 140 kişilik profesyonel bir ekibin çalıştığı projede %100 el işçiliği üretildi! Aracın içerisini özel tike ağacından tasarlayarak tamamen el işçiliğinden 1 ay içerisinde üretildi. Minibüsün koltuk derileri özel istek üzerine İtalya'dan sipariş edildi.

TARKAN HER BİR DETAYLA TEK TEK İLGİLENDİ!

Megastar, aracının iç kombinasyonunu kendisi yaptı. Dikişlerinden deri desenlerine, kullanacağı ürünlerin nerede olacağına kadar her detayla tamamen Megastar kendisi karar verip ilgilendi.

EŞİ VE BENZERİ YOK!

Minibüsün en dikkat çekici özelliği ise, çok özel bir ses sisteminin olması… Almanya'dan getirtilen ses mühendisleri tarafından, tamamen Tarkan'ın istekleri doğrultusunda araca özel ses sistemi tasarlandı.

SESLİ KOMUTLA ÇALIŞIYOR!

Minibüste bulunan diğer özellikler ise; masajlı, ısıtmalı, soğutmalı, ayak dinlendirmeli koltuklar, özel kişiselleştirilmiş oturma düzeni, buzdolabı, masa, kendisine özel iklimlendirme sistemi, kişiselleştirilebilen aydınlatma sistemi, mücevher kutusu, sıcak ve soğuk muhafaza edilebilen şişelik sistemi, 4 boyutlu sinema ve ses sistemi, sesli konuk sistemi...

tarkan özel minibüsü

Yorumlar