Meghan Markle eski eşi Trever Angelson'dan neden boşandı işte bilinmeyen gerçek!

Prens Harry'nin eşi Sussex Düşesi Meghan Markle'ın eski eşi Trever Angelson'dan boşanma nedeni Düşes'in hayat hikayesinin anlatıldığı belgeselde ortaya çıktı.

Meghan Markle eski eşi Trever Angelson'dan neden boşandı işte bilinmeyen gerçek!

Meghan Markle hakkında hazırlanan bir televizyon belgeseli, Düşes’in Prens Harry ile tanışmadan önceki hayatına ışık tuttu. Belgeselde Markle’ın ilk eşi Trever Angelson'dan neden boşandığının da detaylarına yer verildi. 

Meghan Markle: Movies, Marriage & Motherhood adlı belgesel, 37 yaşındaki eski oyuncu, şimdiki Sussex Düşesi’nin bilinmeyenlerini ortaya koyduğundan bir ilk niteliğinde.

Bir yıl önce tüm dünyanın canlı yayınla takip ettiği bir törenle evlenen ve 6 Mayıs’ta ilk bebeği Archie Harrison’ı dünyaya getiren Markle, 2011 yılında Hollywood yapımcısı olan Trevor Engelson’la evlenmiş, 2013’te de boşanmıştı.

Çift, 2011’de Jamaika’da yaptıkları düğünle evlendikten sonra iki yıl boyunca ayrı şehirlerde yaşamıştı.

KARİYERİNİ TERCİH EDİNCE...

Geçen hafta sonu ABD’deki Chanel 5’te yayınlanan belgeselde konuşan gazeteci Ashley Pierson, Meghan Markle’ın oyunculuk kariyerinin, eski eşiyle ayrılmasına yol açtığını iddia etti.

Pierson, “Yedi yıllık birliktelikten sonra iki yıl evli kaldılar. Evlenir evlenmez Meghan, Suits dizisine başladı. Dolayısıyla o Kanada’nın Toronto şehrindeyken eşi Los Angeles’taydı. İlişkileri yürümedi” dedi.

Şimdi 42 yaşında olan Engelson, Meghan Markle’ın Prens Harry ile düğününden beş ay sonra ikinci evliliğini bir beslenme uzmanıyla yaptı.

 

 

 

Yorumlar