Tolga Karel'den eski eşi Günay Musayeva hakkında şok edici suçlamalar!

Tolga Karel ile eski eşi Günay Musayeva arasındaki savaş yeniden alevlendi. Tolga Karel eski eşinin kendisini öldürtmek için adam tuttuğunu söyledi.

Tolga Karel'den eski eşi Günay Musayeva hakkında şok edici suçlamalar!

ABD'ye yerleşip TIR şoförlüğü yapmaya başlayan Tolga Karel ile eski eşi Günay Musayeva arasındaki eski defterler yeniden açıkldı. Dün Müge Dağıstanlı Erdoğan ve Gülşen Yüksel Salt'ın sunduğu 2. Sayfa programına katılan Günay Musayeva, Tolga Karel ile ilgili çarpıcı açıklamalarda bulunmuştu. Musayeva, 5 yıldır Tolga Karel'in çocuğunu arayıp sormadığını, 500 TL'lik aylık nafakasını yıllardır ödemediğini söyledi.

BABALAR GÜNÜNDE OĞLUMU OKULA GÖNDERMİYORUM

Musayeva, oğlu Cihangir'in babasıyla ilgili sorular sormadığını kendisinin de Tolga Karel'i hatırlatmak istemediğini söyledi. Musayeva, "Oğlumu babalar gününde okula bile göndermiyorum" diye konuştu.

Günay Musayeva'nın iddialarını Müge Dağıstanlı Erdoğan ve Gülşen Yüksel Salt, ABD'de yaşayan Tolga Karel'e sordular. Tolga Karel'in açıklamaları ise tartışmaları başka bir boyuta taşıdı. Tolga Karel eski eşi Günay Musayeva için "O benim için ölü biri" dedi ve şunları anlattı:

"Ben öldürtme teşebbüsü azmettirdiği adamın yakalanıp cezaevine atıldığını anlattı mı size? Ya da 'bir tek şartla boşanırım beni Türk vatandaşı yaparsan' deyip 1 yıl sırf bu yüzden beklediğini...

EVİMDEN BÜYÜLER ÇIKTI!

Evimi kiraya veridiğimde kiracInın beni arayıp 'Tolga bey evde büyüler bulduk' dediğini...

Daha hangi birini anlatayım? Bu söylediklerimin hepsinin ispatı var.

Bu mübarek ayda bak namazı kılıyorum rabbime şükür ediyorum beni böyle kadından kurtardığı için.

O BENİM İÇİN BİR ÖLÜ

Benim için o bir ölü. Oğlum benim oğlum ama gün gelir o da gerçekleri bilidğinde onun yanında bir dakika kalmaz. Bu kadar söyleyeceklerim. Elbette tabii ki ama zamanı gelidiğinde Cihangir doğru yolu görecek eminim. O gün gelinceye kadar sabırla bekleyeceğim."

 

Yorumlar