Mehmet Ali Erbil'in sağlık durumu nasıl kızının paylaşımı herkesi duygulandırdı!

Mehmet Ali Erbil'in sağlık durumu nasıl? Kızı Yasmin'in sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım herkesi duygulandırdı!

Mehmet Ali Erbil'in sağlık durumu nasıl kızının paylaşımı herkesi duygulandırdı!

Mehmet Ali Erbil bir ay önce evinin banyosunda düşerek yaralanmış, acil olarak hastaneye kaldırılmıştı. Yapılan kontrollerin ardından Erbil'in kaburgalarında kırık olduğu anlaşılmış bir de Kaçış Sendromu hastalığı nüksetmişti. Günlerdir yoğun bakımda olan Mali'nin sağlık durumu hakkında haber geldi. Erbil'in kızı Yasmin, Instagram hesabından babasını çok özlediğini dile getiren bir paylaşım yapıp herkesi duygulandırdı. Yasmin Erbil'in Instagram hesabından yaptığı o paylaşım: "Dua eden mesaj atan herkes çok sağ olsun! İnşallah gün geçtikçe babam iyi olacak. En kısa zamanda yoğun bakımdan çıkıp babamın neşesine kavuşmak ve sıkıca sarılmak en büyük isteğim'' yazarak duygularını dile getirdi.

'' İNŞALLAH GÜN GEÇTİKÇE BABAM İYİ OLACAK'' 

Mehmet Ali Erbil'in Nergis Kumbasar ile olan evliliğinden dünyaya gelen kızı Yasmin Instagram hesabından yaptığı paylaşımla babasına olan özlemini dile getirdi ve yaşadığı zorlu süreçte yanlarında olanlara teşekkür etti. İşte Yasmin Erbil'in Instagram hesabından yaptığı o paylaşım: "Dua eden mesaj atan herkes çok sağ olsun! İnşallah gün geçtikçe babam iyi olacak. En kısa zamanda yoğun bakımdan çıkıp babamın neşesine kavuşmak ve sıkıca sarılmak en büyük isteğim.

"KÖTÜ İNSANLAR BÖYLE ZAMANLARDA ORTAYA ÇIKIYOR"

Kötü insanlar da böyle zamanlarda ortaya çıkıyor sanırım… Ama ben hep iyiliğe odaklanan bir insan oldum. Onları Allah'a havale ediyorum. İyiyi çoğaltmak gerektiğini düşünüyorum. Bana iyi dileklerini yazan herkesten Allah razı olsun. Size ne kadar teşekkür etsem az.

"DESTEK VE SEVGİ İÇİN NE KADAR TEŞEKKÜR ETSEM AZ"

Babamın kötüleştiği ve en çaresiz kaldığım anda sizin mesajlarınız o kadar iyi geldi ki gecenin 2'sinde 4'ünde bile benimle beraber dua ettiniz. Bu karşılık beklemeden verdiğiniz destek ve sevgi için size ne kadar teşekkür etsem az."

"DUANIN GÜCÜNÜ SİZİNLE BİR KEZ DAHA GÖRÜYORUM"

Ve benimle hala dua etmeye devam ettiğiniz için daha da iyi olması için uzaktan da olsa bana güç verdiniz. Duanın gücünü sizinle bir kez daha görüyorum.

SOLUNUM CİHAZINDAN AYRILDI

Mehmet Ali Erbil'in kardeşi Prof. Dr. Yeşim Erbil, geçen gün şovmenin solunum cihazından ayrıldığını ve sağlık durumunun iyiye gittiğini duyurmuştu.

mehmet alı erbılın son saglık durumu

Yorumlar