Mehmet Ali Erbil'in son sağlık durumu doktorundan açıklama geldi!

Evinin banyosunda düşen ve 'kaçış sendromu' nükseden ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil'in sağlık durumuyla ilgili doktorundan açıklama geldi!

Mehmet Ali Erbil'in son sağlık durumu doktorundan açıklama geldi!

Evinin banyosunda düşerek yaralanan ve yıllardır mücadele ettiği ''kaçış sendromu'' hastalığı nükseden ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil, aylardır yoğun bakımda yatıyor. Zor günler geçiren Mali'nin sağlık durumu hakkında doktorundan açıklama geldi. Mehmet Ali Erbil'in doktoru Jan Klod Kayuka, yoğun bakımda 97 günü ardında bırakan Erbil'in sağlık durumuyla ilgili,  "Az da olsa yemek yiyor ama özel sıvı gıda takviyesi de yapılıyor. Her gün yatağında pasif egzersiz yaptırılıyor. Hastaneye yattığında 90 kilo civarındaydı. Şu an 75 kilolarda. 15 kilo bu süreç için büyük bir kilo kaybı sayılmaz." dedi.

15 KİLO VERDİ

Geçtiğimiz Ekim ayında düşme sonucu kemikleri kırılan Mehmet Ali Erbil hastaneye kaldırılmıştı. Erbil'in tedavisi devam ederken eski hastalığı da nüksetti. Zor günler geçiren sanatçı durumu ağırlaşınca yoğun bakıma alındı. Mehmet Ali Erbil'in doktoru Jan Klod Kayuka, yoğun bakımda 97 günü ardında bırakan Erbil'in sağlık durumuyla ilgili açıklama yaparak, "Az da olsa yemek yiyor ama özel sıvı gıda takviyesi de yapılıyor. Her gün yatağında pasif egzersiz yaptırılıyor. Hastaneye yattığında 90 kilo civarındaydı. Şu an 75 kilolarda. 15 kilo bu süreç için büyük bir kilo kaybı sayılmaz." dedi.

mali'nin doktorundan sağlık drumuyla ilgili açıklama!

Yorumlar