Yasemin Yalçın Kemal Sunal ile tanışma hikayesini anlattı!

Ünlü oyuncu Yasemin Yalçın, 'Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa' programında uzaktan akrabası olan Kemal Sunal ile nasıl tanıştıklarını anlattı.

Yasemin Yalçın Kemal Sunal ile tanışma hikayesini anlattı!

Epeyce uzun bir dönem televizyon ekranlarında yer almayan ünlü oyuncu Yasemin Yalçın, yıllar sonra tiyatro sahnelerine dönerek hayranlarını sevindirdi. Geçtiğimiz gün Kanal D ekranlarında yayınlanan Müge ve Gülşen'le 2. sayfa programına konuk olan ünlü oyuncu samimi açıklamalarda bulundu. Yalçın, uzaktan akrabası olan Kemal Sunal'la  nasıl tanıştıklarını da anlattı. Yasemin Yalçın, ''Film setinde tanıştık, 'Merhaba' dedik ve yatağa girdik. Kemal abi uzun boyluydu yatağa sığmadı. Benim boyum kısa yatağın yarısına gelmiştim.'' şeklinde samimi açıklamalarda bulundu. 

İşte Yasemin Yalçın ve İlyas İlbey'nin açıklamalarından öne çıkanlar:

"EKİP BİÇİYORUM''

Biz 12 yıldır tiyatro yapmadık, ama bu süreyi boş geçirmedik. Belki ekran önünde değildik ama yine üretimimiz devam etti. Bu arada hayatı da yakaladık. Gezdik, uzun yollara çıktık. Çiftliğimiz var. Ektik, biçtik… Çobanlık yaptık, koyun bekledik. Atlarımızla diğer hayvanlarımızla ilgilendik. Ben çiftliğe gittiğimiz zaman koyun güdüyorum. Keyif alıyorum. Ekip, biçiyorum… Çok güzel kuru fasulyem var. Yetiştiriyorum organik, eşe dosta dağıtıyoruz.

"BEN TİYATRODA HER ŞEYİ YAPTIM"

Geçen bana dediler ki '12 yıl sonra tiyatroya dönüyorsunuz, ne hissediyorsunuz?' ağzımdan 'baba ocağına dönmek gibi bir şey' çıktı. Sonra düşündüm' yanlış mı yaptım?' diye, Baba ocağı, asker ocağı, tiyatro da benim için bir ocak gerçekten. Ben tiyatroda her şeyi yaptım. Müşfik Kenter'in ayakkabısını da boyadım, etrafı süpürdüm, asistanlık yaptım çok şey öğrendim… Müşfik Kenter'den de eşi Yıldız Kenter'den de çok ama çok şey öğrendim. Onlarla nefes alıp geliştim. Müşfik Kenter de Yıldız Kenter de benim için bir idoldür. Müşfik Kenter benim babam gibiydi, onun hakkını ödeyemem. Yıldız Hanım'a da Allah'tan uzun ömürler diliyorum.

"ESKİSİNDEN DAHA FAZLA AŞIĞIM"

Hayatımın aşkıyla konservatuvarda tanıştım. (Yasemin Yalçın) Birlikte oyun hazırladık. Sınıf arkadaşı değil ama okul arkadaşıydık. Öncelikle arkadaştık sohbet ediyorduk, 'oyun hazırladın mı?' falan derken beraber çalıştık, provalar başladı birbirimizin farklı yönlerini tanıdık ve ilişkimiz başladı. İlk ben açıldım… Ben hep hayranım eşime ilk günkü gibi aşığım dersem yalan olur. Çünkü şu an daha fazla aşığım. Kayseri'ye turneye gitmiştik, biz Yasemin Hanım'la oyun provası yaparken arkadaşlar da pastırmayla pasta yapmışlar 'üfleyin falan' dediler… 'Size yaptık' öyle başladı ilişkimiz.

"KEMAL SUNAL İLE FİLM SETİNDE TANIŞTIK"

Yasemin Yalçın, uzaktan akraba oldukları Kemal Sunal'la ilginç tanışma hikayelerini anlattı: Film setinde tanıştık, 'Merhaba' dedik ve yatağa girdik. Kemal abi uzun boyluydu yatağa sığmadı. Benim boyum kısa yatağın yarısına gelmiştim.

yasemin yalçın kemal sunal le tanışma hkayesini anlattı!

Yorumlar