Melisa Aslı Pamuk kendisini tehdit eden arkadaşı Elif Atbaş davasında ters köşe!

2011 yılında Türkiye güzeli seçilen Melisa Aslı Pamuk solist arkadaşı Elif Atbaş'ın yüzüne kezzap atmakla tehdit edildiğini idda ederken davadan vazgeçti.

Melisa Aslı Pamuk kendisini tehdit eden arkadaşı Elif Atbaş davasında ters köşe!

Eski Türkiye güzeli Melisa Aslı Pamuk kendisini yüzüne kezzap atmakla tehdit eden solist yakın arkadaşı Elif Atbaş'a açacağı davadan vazgeçti. Güzel oyuncu, Atbaş'ın elinde kendisine ait görüntülerinin olduğunu ve yüzüne kezzapt atmakla tehdit edildiğini iddia etmişti.

KEZZAP TEHDİTİNİ AFFETTİ!

Yakın arkadaşının kendisini kezzapla tehdit etmesinin üzerine şikayetçi olarak mahkemelik olan arkadaşı Elif Atbaş ile uzlaşarak davadan vazgeçti. Solist arkadaşı Elif Atbaş'ın güzel oyuncuyu yüzüne kezzap atmakla tehdit edip elinde görüntülerin olduğunu öne sürmesi üzerine mahkemelik olmuştu. Ancak güzel oyuncu arkadaşını affederek davadan vazgeçti.

'SENİ REZİL EDECEĞİM'

İki yakın arkadaşın aralarının bozulmasının üzerine Elif Atbaş ile arkadaşlığını bitiren Miss Turkey 2011 güzeli Melisa Aslı Pamuk,  bir süre sonra yakın arkadaşının kendini yüzüne kezzap atmakla ve öldürmekle tehdit ettiğini elinde görüntülerinin olduğunu söyleyerek savcılığa suç duyurusunda bulunmuştu. Yaşanan olayların ardından Elif Atbaş Türkiye güzelini arayarak "Seni rezil edeceğim" dediği ve hakaretler ettiği de iddia edildi.

9 AY HAPİS VERİLDİ!

Pamuk'un eski dostu Atbaş hakkında, tehdit suçundan 6 ay, hakaretten 3 ay 15 gün olmak üzere 9 ay 15 gün hapis cezası verildi. Ancak Atbaş, karara itiraz etti ve dosyanın gönderildiği Yargıtay ise taraflara uzlaşma hükümlerinin sorulması gerektiği nedeniyle dosyayı yerel mahkemeye gönderdi. Melisa Aslı Pamuk uzlaşma kararı alarak eski arkadaşı Elif Atbaş'ı affetti ve dosya kapandı.

 

Yorumlar