Demet Şener yeni sevgilisi Cenk Küpeli'yle el ele poz verdi düşman çatlattı!

Kameraları gören Demet Şener ve yeni sevgilisi Cenk Küpeli ile el ele poz vererek etrafa gülücükler saçarak düşman çatlattı!

Demet Şener yeni sevgilisi Cenk Küpeli'yle el ele poz verdi düşman çatlattı!

İbrahim Kutluay'dan boşandıktan sonra basketbolcu Cenk Küpeli ile yeni bir aşka yelken açan Demet Şener kameraları görünce gülümseyerek poz verdir. Çiftin neşeli halleri adeta düşman çatlattı! Eski eşi İbrahim Kutluay ile zorlu bir boşanma süreci atlatan manken Demet Şener dün ilk kez yeni sevgilisi Cek Küpeli ile yeni bir aşka yelken açtı.

YENİ SEVGİLİSİYLE EL ELE!

İbrahim Kutluay'la sıkıntılı bir boşanma süreci geçiren manken Demet Şener, eski basketbolcu Cenk Küpeli ile aşk yaşamaya başladı. Aşklarıyla magazin gündeminde bomba etkisi yaratan Demet Şener ve Cenk Küpeli çifti, dün ilk kez el ele görüntülendi. Uçankuş'un haberine göre; bir mekandan çıkarken görüntülenen aşıklar, kameraların önüne el ele çıkarak deyim yerindeyse düşman çatlattı.

demet şener yeni sevgilisi cen küpeli ile ilk kez görüntülendi

İDDİALARI DUYMAMAZLIKTAN GELDİLER

Geçtiğimiz günlerde Demet Şener'in yeni sevgilisi Cenk Küpeli'nin nişanlı olduğu iddia edilmişti. Cenk Küpeli cephesi bu iddiaları net bir dille yalanlamıştı. Muhabirler, Demet Şener ve Cenk Küpeli çiftine hakkında çıkan iddiaları hatırlattı. Ünlü çift, haklarında çıkan iddiaları duymamazlıktan geldi ve araçlarına binerek gözlerden kayboldu.

 

 

Yorumlar