Sagopa Kajmer'in eşi Kolera'dan kan donduran şiddet itirafı 'Kemiklerimi kırdı'

Sagopa Kajmer adıyla tanınan Yunus Özyavuz'un eşi Kolera lakabıyla tanınan Esen Güler eski eşi Sagopa hakkında yaptığı kan donrudan şiddetin detaylarını anlattı

Sagopa Kajmer'in eşi Kolera'dan kan donduran şiddet itirafı 'Kemiklerimi kırdı'

Rapçi Sagopa Kajmer'in eski eşi Kolera lakabıyla bilinen Esen Güler geçtiğimiz gün eski eşi hakkında kan donduran itiraflarda bulundu. Kolera rapçi eski eşinden defalarca şiddet gördüğünü iddia ederek ''Kemiklerimi kırdı'' dedi. Sagopa Kajmer adı ile tanınan Yunus Özyavuz'un eski eşi Kolera sosyal medya hesabından yaptığı açıklamalarla şoke etti!

KÜFÜRLER HAVADA UÇUŞTU!

Kolera lakaplı Esen Güler, sosyal medya hesabından eski eşi Sagopa Kajmer hakkında kan donduran itiraflarda bulundu. Eski eşinin kemiklerini kırdığını iddia ederek eski eşinin takipçileride dahil olmak üzere küfür yağdırdı. 

'KEMİKLERİMİ KIRDI'

Ara vermeksizin sözlerine devam eden Kolera, ''Amacım ne pirim kasmak ne de dikkat çekmek bu benim savaşım siz anlamazsınız. Darbeye dayalı olarak omurlarım, disklerim pert olmuş. Ezik büzük olmuşum. Çıkan fıtıkları saymıyorum bile." ifadelerini kullandı.

'AĞLAYA AĞLAYA SEVE SEVE BOŞANDIM!'

''Ağlaya ağlaya seve seve ben boşandım'' diyen Kolera eski eşi Sagopa Kajmer hakkında, ''Kendinden 20 yaş küçük kızı koluna takip sahilde yürüyeceğiz diye hava attı, benimle okyanus ötesinde Amerika'da bile dans etmeyen adam Edirne kulüplerinde o kızla dans etti sırf benim canım yansın diye. 11 yılda düğünüm hariç ben o adamla 1 kere dans etmedim.'' dedi

Yorumlar