Melisa Aslı Pamuk Kimdir

Melisa Aslı Pamuk kimdir, aslen nereli, kaç yaşında, sevgilisi kim? Melisa Aslı Pamuk'un oynadığı diziler ile Melisa Aslı Pamuk'un sevgilisi ve Adnan Oktar'la bağlantısı elmaelma.com'un biyografisinde

Melisa Aslı Pamuk
-A A+

Melisa Aslı Pamuk kimdir, aslen nereli, kaç yaşında, boyu ve kilosu kaç soruları güzel oyuncu Melisa Aslı Pamuk'un hayranları tarafından merak ediliyor. 2011 Türkiye güzeli oan Melisa Aslı Pamuk'un biyografisinde Melisa Aslı Pamuk'un annesi ve babasıyla ilgili detaylar ile Melisa Aslı Pamuk'un sevgilisi oyuncu Tolga Sala ile birlikteliğinin geçmişi de var. Aslen Hollanda doğumlu olan Melisa Aslı Pamuk'un Adnan Oktar'la adının geçmesine neden olan görüntüleri de burada. Melisa Aslı Pamuk'un dizileri ve Instagram hesabından paylaştığı fotoğraflarının bazıları da elmaelma.com'un Melisa Aslı Pamuk biyografisinde. İşte detaylar...

Melisa Aslı Pamuk'un doğum günü 14 Nisan 1991. Melisa Aslı Pamuk Hollanda doğumlu aslen Türk. Melisa Aslı Pamuk, Amsterdam Üniversitesi Psikoloji bölümüne başlamış ancak Türkiye’ye yapmış olduğu kesin dönüş sonucu okulunu tamamlayamamıştır. Melisa Aslı Pamuk, iyi seviyede Türkçe, İngilizce, Felemenkçe, Almanca ve orta seviyede Fransızca konuşabilmektedir.

MELİSA ASLI PAMUK'UN MISS TURKEY DENEYİMİ

2011 yılında yapılan Miss Turkey güzellik yarışmasında birinci olan Melisa Aslı Pamuk, 13 yaşında iken Hollanda'da yönetmenliğini Tamara Miranda'nın yaptığı ve Hollanda'da yayınlanan  "Dat zit wel snor” adlı kısa filmde başrolde Hayal adlı karakteri canlandırdı. Sadri Alışık Kültür Merkezi'nde "Temel Oyunculuk" dersleri aldı.

MELİSA ASLI PAMUK'U TANITAN DİZİ YER GÖK AŞK!

Türkiye'deki oyunculuk kariyeri ise ilk olarak bir gsm reklamında oynamasıyla başladı. Daha sonra 3. sezonunda olan Yer Gök Aşk adlı diziye diğer başrollerin diziden ayrılması üzerine başrol olarak geçti. Ardında oyunculuk kariyerine 2012 yılında G.D.O. Kara Kedi filminde Elmas karakteriyle devam etmiştir.

MELİSA ASLI PAMUK BOYU VE KİLOSU

176 cm boyunda 58 kilo olan Melisa Aslı Pakum, Star TV ekranlarında 2015 yılında yayınlanan Kara Sevda dizisinde Asu karakterini canlandırarak televizyon ekranlarında ki kariyerini ilerletmiştir.

2018 sezonunda Show TV'nin adından çokça söz ettiren dizisi Çarpışma'nın boşrolleri arasına da giren Melisa Aslı Pamuk, Kıvanç Tatlıtuğ, Elçin Sangu ve Alperen Durmaz ile aynı kadroda yer aldı.

Melisa Aslı Pamuk'un yıllara göre oynadığı dizilerin listesi şöyle0

2018 Çarpışma, 2015 - Kara Sevda, 2014 - Ulan İstanbul, 2012 - Yer Gök Aşk
2012 - G.D.O Kara Kedi, 2004 - Det Zit Wel Snor.

Melisa Aslı Pamuk'un sevglisi Tolga Sala kim

MELİSA ASLI PAMUK SEVGİLİSİ TOLGA SALA KİM?

Ekranların tescilli güzeli Melisa Aslı Pamuk'un adı oynadığı her dizide partnerleriyle anılsa da güzel oyuncunun uzun süredir hayatında olan biri var. Melisa Aslı Pamuk'un sevgilisi kendisi gibi oyuncu olan Tolga Sala. Yaklaşık 6 yıldır birlikte olan ikili magazin gündeminden uzak kalmaya çalışıyor. Melisa Aslı Pamuk'un sevgilisi Tolga Sala, Çukur dizisindeki Cemil karakteriyle ün yapmıştı. 

Melisa Aslı Pamuk Adnan Oktar görüntüleri

MELİSA ASLI PAMUK ADNAN OKTAR GÖRÜNTÜLERİ

Ekranlardaki başarılı performansına karşın Melisa Aslı Pamuk'un geniş kitleler tarafından tanınması Adnan Oktar'la olan görüntülerinin ortaya çıkmasıyla olmuştu. 2010 yılında Adnan Oktar'ın internetten yayın yapan kanalındaki bir programına katılan Melisa Aslı Pamuk, Adnan Oktar tarafından yayından kovulmuştu. 

Melisa Aslı Pamuk, görüntülere ilişkin o dönemde şu açıklamayı yapmıştı:

''Hollanda'dan geldiğimde bunlar benim peşime takıldı, konuk ettiler. Çok tesadüf gelişti her şey. İlk geldiğim ay, kim olduğunu bilmiyorum. Karşısına geçtim sürekli 'maşallah, inşallah' diyor. Ne oluyor dedim. Sonra dinimizden bahsetmeye başladılar. Tamam ben de Müslümanım ama bu kadar dillendirmeye gerek yok. Sonra 'Hollanda'da esrar serbestmiş böyle bir şey var mı?' dedi. 'Evet' dedim. Bu adam kim, ne oluyor burada dedim. Esrar konusu üzerine gitmeye başlayınca beni programdan kovdular. Çünkü çok rahatsız oldum. Doğru bir yerde değilim dedim.''

Adnan Oktar da Melisa Aslı Pamuk'un sözlerine karşılık ''Beni kovdular dedi, tabi ki kovarım, Melisa Aslı Pamuk'u programlarımızdan kovmam için ciddi bir sebep vardı'' demişti.