Mert Fırat İdil Fırat ile sevgili mi Hande Doğandemir ne yaptı?

Mert Fırat'ın İdil Fırat ile görüntülenmesi Hande Doğandemir'i çileden çıkardı! Mert Fırat ve Hande Doğandemir neden buluştu?

Mert Fırat İdil Fırat ile sevgili mi Hande Doğandemir ne yaptı?

'Ufak Tefek Cinayetler' dizisindeki başrol arkadaşı Gökçe Bahadır ile rol icabı yakınlaşması Hande Doğandemir'in kıskançlık krizine girmesi Mert Fırat ile 1 yıllık ilişkilerine zarar vermeye başlamıştı. Bir ayrıl bir barış derken Mert Fırat'ın, Hande Doğandemir'i instagram hesabından takipten çıkmasıyla ilişkilerinin bitmesi resmileşmişti. Ancak geçtiğimiz gün yakışıklı oyuncu Mert Fırat'ın sosyetik güzel İdil Fırat ile Yeniköy'de bir mekanda başbaşa görüntülenmesi yeni aşklara yelken açtığı konusunda dedikoduların yayılmasına neden oldu. Ancak bu haber, eski sevgilisi Hande Doğandemir'i çığırından çıkardı! Uçankuş'un haberine göre, İdil Fırat ile görüntülerinin sosyal medyada yayılması Hande Doğandemir'i çileden çıkardı.

hande dopandemir mert fırat idil fırat

Habeerin ertesi gününde Beşiktaş'ta Mert Fırat'la görüşmek istedi. Ancak bu buluşma Mert Fırat'a göre veda buluşması olacaktı... 5 Mayıs'ta yeni sevgilisi İdil Fıratla buluşan yakışıklı oyuncu 6 Mayıs'ta eski sevgilisi Hande Doğandemir ile buluştu. Yakışıklı oyuncu eski sevgilsine ilişkilerinin artık bittiğini ve İdil Fırat ile olan ilişkisini açıkladıktan sonra Mert Fırat ile olan bütün ilişkisindeki umutları tükenince yakışıklı oyuncu Mert Fırat'ı sosyal medya hesaplarından çıkardı. Ancak Mert Fırat bir kaç gün önceden zaten takibi bırakıp ilişkilerinin bittiği resmiyetini duyurmuştu.

Yorumlar