Merve Sanay'la mesajları ortaya çıkan Hakan Çalhanoğlu karısına aşkını ilan etti!

Merve Sanay ile mesajları ifşa edildikten sonra magazin gündeminden düşmeyen Hakan Çalhanoğlu eşi Sinem Gündoğdu'na aşkını sosyal medyadan ilan etti!

Merve Sanay'la mesajları ortaya çıkan Hakan Çalhanoğlu karısına aşkını ilan etti!

Merve Sanay ile mesajları ortaya çıkan Hakan Çalhanoğlu, eşi Sinem Gündoğdu'nun doğum gününe özel fotoğrafını sosyal medyadan paylaşarak aşkını ilan etti! Geçtiğimiz yıl boşanacakları ilan edilmesinin ardından evliliklerine ikinci bir şans tanıyan çiftin Merve Sanay ile konuşmaları ortaya çıktı!

Sosyal medya hesabı hecklenen Merve Sanay'ın Hakan Çalhanoğlu, Engin Öztürk ile skandal mesajları ifşa edilmişti. Gündemde bomba etkisi yaratan mesajlarının ardından Hakan Çalhanoğlu'nun eşi Sinem Gündoğdu Çalhanoğlu'nun sosyal medyadan çıkararak boşanacakları iddia ediliyordu. 

EŞİNİN FOTOĞRAFINI PAYLAŞTI!

Merve Sanay ile tüm mesajlarının ifşa edilmesinin ardındanHakan Çalhanoğlu,  Sinem Gündoğdu'nun doğum gününe özel eşinin fotoğrafını paylaşıp altına duygusal bir mesaj yazarak Sinem Gündoğdu'nun doğum gününü kutladı.

 

BİRBİRİNİ TAKİPTEN ÇIKARMIŞLARDI

Hakan Çalhanoğlu'nun Merve Sanay ile mesajlarının ortaya çıkmasının ardından Sinem Gündoğdu ile sosyal medyadan birbirlerini takipten çıkarmışlardı. Bu durumun ardından boşanacakalrı iddia edilen ikiliden şaşırtan bir hamle geldi. Hakan Çalhanoğlu, eşi Sinem Gündoğdu'nun doğum gününde fotoğrafını paylaşarak, ''Tanıştığım en güçlü ve ilham veren kadınsın. Bizim küçük prensesimize dünyanın en harika annesi olman için sabırsızlanıyorum. Seni çok seviyorum iyi ki doğdun" notunu düştü.

hakan çalhanoğlu aşka geldi eşi sinem gündoğdunun doğum gününde duygusal paylaşım

 

Yorumlar