Merve Taşkın kimdir yeni sevgilisi ile fotoğraf paylaştı!

Merve Taşkın kimdir? Kaç yaşında? Yeni sevgilisi kim? Ünlü sosyal medya fenomeni Merve Taşkın, Instagram'dan sevgilisi ile olan fotoğrafını paylaştı.

Merve Taşkın kimdir yeni sevgilisi ile fotoğraf paylaştı!

Cesur paylaşımlarıyla ve açıklamalarıyla gündemden düşmeyen Merve Taşkın, bu kez de yeni sevgilisi ile çektirdiği fotoğrafı sosyal medya hesabından paylaştı.  Paylaşıma kısa süre içerisinde binlerce yorum ve beğeni yağdı. Merve Taşkın'ın bu paylaşımının ardından sevgilisinin kim olduğu internette araştırılan sorular arasında yer almaya başladı. Biz de elmaelma.com olarak sizlere Merve Taşkın kimdir? Kaç yaşında? Merve Taşkın'ın yeni sevgilisi kim? sorularının yanıtlarını sizler için araştırdık.

OYUN HAVUZUNDAKİ SEKSİ POZU OLAY OLMUŞTU 

Açıklamaları ve kışkırtıcı fotoğraflarıyla gündemden düşmeyen Merve Taşkın, oyun havuzu içerisinde seksi bir fotoraf paylaşmış, sosyal medyada gündem konusu olmuştu. 

 YENİ SEVGİLİSİ İLE FOTOĞRAF PAYLAŞTI!

Bekaretimi kaybettim açıklamasıyla bir dönem magazin gündemine bomba gibi düşen Merve Taşkın, adından söz ettirmeye devam ediyor. Taşkın, sosyal medya hesabından yeni sevgilisi ile fotoğraf paylaştı. Sosyal medya fenomeninin bu fotoğrafı kısa süre içerisinde binlerce beğeni aldı. Bu fotoğrafın üzerine herkes Merve Taşkın'ın yeni sevgilisinin kim olduğunu araştırmaya başladı. Peki Merve Taşkın'ın yeni sevgilisi kim? Merve Taşkın'ın yeni sevgilisi Onur Elmas, genç bir müzisyen. 

MERVE TAŞKIN KİMDİR? 

Merve Taşkın, 1998 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla adını duyuran Taşkın, bekaret üzerine yaptığı açıklamaları dikkat çekti. Twitter'da birçok kez TT olan Taşkın, ilk olarak 2017 Eylül ayında, Türkiye’yi Şampiyonlar Ligi’nde temsil eden Beşiktaş’ın Porto’yu yendiği maç sonrası yaptığı paylaşımlarla adından söz ettirmişti. Beşiktaş’ın Porto’yu mağlup etmesi durumunda göğsüne Beşiktaş yazıp paylaşma sözü veren Taşkın bu sözünü yerine getirmişti.

İşte o paylaşım... 

merve taşkın yeni sevglisi samimi pozları ortaya çıktı!.

 

Yorumlar