Murat Cemcir Ahmet Kural'ı terapiye götürüyor şaşırtan iddia!

Bircan Bali şarkıcı Sıla'yı dövdüğü iddia edilen Ahmet Kural'ın yasaklı madde kullandığını ve Murat Cemcir'in oyuncuyu terapiye götürdüğünü söyledi.

Murat Cemcir Ahmet Kural'ı terapiye götürüyor şaşırtan iddia!

Beyaz Tv'deki ''Söylemezsem Olmaz'' programının sunucusu Bircan Bali magazin gündemine bomba gibi düşecek bir iddiada bulundu. Magazin gündemi şimdilerde Ahmet Kural'ın şarkıcı Sıla'yı dövmesi iddiasıyla çalkalanıyor. Olayın nedeni hakkında pek çok iddia ortaya atıldı. Bu iddialara bir yenisi daha eklendi. Bircan Bali sunucusu olduğu ''Söylemezsem Olmaz'' adlı programda  Ahmet Kural'ın yasaklı madde kullandığı ve Murat Cemcir'ın ünlü oyuncuyu terapi için bir psikologa götürdüğünü iddia etti. Madde bağımlısı olduğu iddia edilen Ahmet Kural'ın herhangi bir maddenin tesiriyle mi bunu yaptığı kafalarda soru işareti bıraktı.

"AHMET KURAL YASAKLI MADDE KULLANIYOR"

Ünlü şarkıcı Sıla'nın, geçtiğimiz günlerde sevgilisi Ahmet Kural'dan darp, cebir ve psikolojik şiddet gördüğü gerekçesiyle şikayetçi olması Türkiye'nin gündemine bomba otururken, bugün Beyaz TV'deki 'Söylemezsem Olmaz' programında ünlü oyuncuyla ilgili çok konuşulacak bir iddia ortaya atıldı. Bircan Bali, Ahmet Kural'ın yasaklı madde kullandığı için tedavi gördüğünü iddia etti.

"AHMET'İ TEDAVİYE MURAT CEMCİR GÖTÜRÜYOR"

Özel bir istihbarat geldiğini ve kaynağından çok emin olduğunu dile getiren Bircan Bali, şunları söyledi; "Ahmet Kural yasaklı madde kullanımı için bir terapi görüyor ve terapiye onu Murat Cemcir götürüyor. Bu benim iddiam. Böyle bir istihbarat aldım ve sizinle paylaşıyorum.

''PSİKOLOĞA GİTTİĞİNİ BİLİYORUM''

Madde bağımlısı olduğu iddia edilen Ahmet Kural, gerçekten herhangi bir maddenin tesiriyle mi bunu yaptı bilmiyorum. Bir yerden haklılık payı çıkartmaya çalışıyorum ama çıkartamıyorum. Ama Murat Cemcir'in de bildiği o psikologa gittiğini biliyorum."

SOSYAL MEDYADAN AHMET KURAL'A DESTEK VERDİ 

Öte yandan Ahmet Kural'ın Sıla'ya şiddet uyguladığı yönündeki iddialar hakkında yazılı ya da sözlü açıklama yapmayan Murat Cemcir, Kural'ın sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımı beğenerek destek verdi.

Yorumlar