Yaz için kıyafet kombin önerileri bu yazın yıldızı siz olun!

Yaz aylarında dolabın önünde durup 'Acaba bugün ne giysem' diye vakit kaybetmek istemiyorsanız sizin için bir araya getirdiğimiz kıyafet kombinlere göz atın!

Yaz için kıyafet kombin önerileri bu yazın yıldızı siz olun!

Her ne kadar sezon başında kıyafet ya da çanta trendleri değişse de vakti olmayanlar için pratik bir şekilde kombinleyip evde çıkabileceğiniz yaz kıyafetlerini bir araya getirdik! Bunun için modayı takip bir etmeniz gerekmiyor! Saatlerce dolabın önünde durup 'acaba bugün ne giysem' diye karar kara düşünüp saatlerce vakit kaybetmek yerine hiiç uğraşılmadan özenle seçilmiş kombin önerilerini elmaelma.com'da bulabilirsiniz! İşte birbirinden pratik kıyafet kombinleri...

SADE SPOR TİŞÖRT ETEK KOMBİNİ!

Geçtiğimiz sezonda oldukça trend olan midi etekler bu sezonda da vitrinlerde yerini almaya devam ediyor. İşte bunun için düz bir tişört ve istediğiniz renk bir midi etek ile günün kıyafet kombinini oluşturmak çok kolay! Ayakkabı farklı ile ister spor ister şık bir kombin haline getirebilirisiniz. Gündüz arkadaşlarınızla buluşmaya giderken beyaz bir spor ayakkabı iveya gece bir yerlere giderken şık bir topuklu ayakkabı ile istetiğiniz tarzda kombinleyebilirsiniz!

DOLAPLARIN VAZGEÇİLMEZİ ELBİSE KOMBİNİ!

Her kadının dolabında bulundurması gereken kıyafet parçalarından biri olan elbiseler kurtarıcı seçeneklerden biridir. Acelesi olanların veya ne giyeceğine karar veremeyenler için alternatif bir seçenek olan elbiseler hem altınıza hem de üstünüze ne giyeceğinizi düşündürmeyen kıyafet seçeneğidir. Tarzınıza göre uzun bir elbise, ayakkabı ve aksesuarlar ile her ortama göre kombinleyebilirsiniz. 

SANDALET SEÇİMLERİNDE ŞIKLIK VE RAHATLIK ÖN PLANDA!

Yaz aylarında topuklu ayakkabıları bir kenara bırakıp sandalet ve terliklerle her ortama uyum sağlayabilirsiniz! Yazın sıcak havasında ayak sağlığı için sürekli olmasada haftanın en az 3 günün sandelet veya terlik giymeyi ihmal etmeyin. Elbise, kot veya eteğin her türlü kombine uyum sağlayan sandelet ve terlikler yaz aylarınızın gözdesi olabilir.

 

Yorumlar