Naz Elmas kimdir ev sahibiyle mahkemelik oldu!

Ünlü oyuncu Naz Elmas, Erenköy'deki evinden taşınırken 5 bin TL'lik hasar meydana getirdi. Hasarı ödemeyen Naz Elmas ev sahibiyle mahkemelik oldu.

Naz Elmas kimdir ev sahibiyle mahkemelik oldu!

Bir süredir ekranlarda görülmeyen güzel oyuncu en son İstanbul Sokakları'nda oynamıştı. Geçtiğimiz günlerde ise sevgilisi Erol Özmandıracı'yla bir davet çıkışı görüntülenmişti. Erenköy'deki evinden taşınan güzel oyuncu ev sahibi ile mahkemelik oldu. Evde hasar bıraktığını iddia eden ev sahibi, hasarı karşılaması için Elmas'a ulaşamayınca mahkemeye başvurdu. Elmas'a 5 bin TL'lik tazminat davası açıldı.

SEVGİLİSİYLE ORTAYA ÇIKMIŞTI

Naz Elmas, geçen hafta Erol Özmandıracı'yla bir davet çıkışı görüntülenmişti. Gazetecilerin görüntü aldığını fark eden Naz Elmas, ''Yapmayın ama arkadaşlar. Bir haber verin, sigarayla çekmeyin'' sözleriyle sitem etti.

naz elmas

 NAZ ELMAS KİMDİR? 

Naz Elmas, 16 Haziran 1983, İstanbul, Türk sinema, televizyon ve tiyatro oyuncusu. Naz Elmas, 16 Haziran 1983'te İstanbul'da doğdu. İlköğrenimini 50. Yıl Cumhuriyet'te okudu. Liseyi ise yabancı dil eğitimi veren Özel Kalamış Lisesi'nde okudu.Üniversite son sınıfta okurken, Haziran Gecesi adlı dizide Özcan Deniz'in sevgilisi Havin'i canlandırdı. G.O.R.A filminde konuk oyunculuk yaparak, Erşan Kuneri'nin sekreterini canlandırdı. Sonrasında Candan Öte adlı dizide Gülen rolünü canlandırdı.  2007 yılında El Gibi adlı dizide oynamıştır. Televizyon reklamlarında da oyunculuk sergileyen Naz Elmas, Garanti Bankası'nın Mortgage Uzmanı adlı reklamında rol almıştır. Doktorlar dizisinde "Eylül" Karakterini canlandırmıştır. Oyuncunun birçok usta oyuncuyla oynadığı Nefes dizisi 21 Kasım 2009 tarihi itibarıyla yayından kaldırıldı.  2011 yılında Star TV'de yayınlanan Ay Tutulması adlı diziyle oyunculuk kariyerine devam eden oyuncu, bu dizinin finali ile birlikte yine Star TV'de yayınlanan Bir Ömür Yetmez adlı dizide "Melek" karakterini oynadı. 2012 yılında 4 Eylül ile 8 Aralık arasında Show Tv'de yayınlanan Ustura Kemal dizisinde Rum kızı Angeli karakterini canlandırdı. 14 bölüm yayınlanan dizi yayından kaldırıldı.2013 yılında 1 Temmuz ile 23 Eylül arasında Kanal D'de yayınlanan Güzel Çirkin dizisinde oynadı. 13. bölümün ardından dizi yayından kaldırıldı.  2014 yılında çekilmekte olan Stajyer Mafya filminde oynayacaktır. 2014 sonbaharında TRT 1'de başlamış olan Filinta (Bir Osmanlı Polisiyesi) dizisinde yer almıştır.

 

Yorumlar