Naz Elmas kimdir ünlü oyuncu meslek değiştirdi!

Uzun süredir ekranlarda göremediğimiz ünlü oyuncu Naz Elmas, meslek değiştirdi. Güzel oyuncu üniversitede hocalık yapmaya başlayacak.

Naz Elmas kimdir ünlü oyuncu meslek değiştirdi!

İlk olarak ''Haziran Gecesi'' ve ''Doktorlar'' dizisiyle ekranlarda görmeye alıştığımız Naz Elmas bir süredir ortalıkta görünmüyor. Güzel oyuncunun meslek değiştirdiği ortaya çıktı. Artık üniversitelerde hocalık yapmaya başlayacak olan Elmas, öğrencilere mitoloji ve oyunculuk dersleri verecek. 

MİTOLOJİ VE OYUNCULUK DERSİ VERECEK

Bir süredir ekrandan uzak kalan Naz Elmas, önümüzdeki hafta özel bir üniversitede hocalık yapmaya başlayacak. 35 yaşındaki Elmas, üniversite öğrencilerine mitoloji ve oyunculuk dersleri vererek birikimlerini aktaracak.

NAZ ELMAS KİMDİR?

Naz Elmas 16 Haziran 1983, İstanbul doğumlu, Türk sinema, televizyon ve tiyatro oyuncusu. Yeditepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bölümü mezunudur. Oyuncu Açelya Elmas'ın kardeşidir. Naz Elmas, 16 Haziran 1983'te İstanbul'da doğdu. İlköğrenimini 50. Yıl Cumhuriyet'te okudu. Liseyi ise yabancı dil eğitimi veren Özel Kalamış Lisesi'nde okudu. Üniversite son sınıfta okurken, Haziran Gecesi adlı dizide Özcan Deniz'in sevgilisi Havin'i canlandırdı. G.O.R.A filminde konuk oyunculuk yaparak, Erşan Kuneri'nin sekreterini canlandırdı. Sonrasında Candan Öte adlı dizide Gülen rolünü canlandırdı. 2007 yılında El Gibi adlı dizide oynamıştır.

Yorumlar