Necla Aslan'ın 57 yıllık Türkan Şoray hayali gerçek oldu!

Türkan Şoray'ın fotoğraflarını biriktiren ve onunla tanışıp fotoğraf albümünü ona hediye etmek isteyen Necla Aslan'ın hayali yıllar sonra gerçek oldu.

Necla Aslan'ın 57 yıllık Türkan Şoray hayali gerçek oldu!

Yıllardır usta oyuncu Türkan Şoray hayranı olan Necla Aslan'ın tek hayali Şoray'la tanışıp, yarım asırdır biriktirdiği fotoğraflarını ona hediye etmekti. Haberlere çıkarak Türkan Şoray'a seslenen Necla Aslan'ın çağrısını duyan ve bu çağrıya kayıtsız kalamadığını belirten Şoray "Daha önce haberim olsaydı bu buluşma için bu kadar beklemezdik, çok duygulandırdın, çok mutlu ettin beni Necla'cım çok teşekkürler" dedi.

''HABERİM OLSAYDI BU KADAR BEKLEMEZDİK''

Haberlere çıkarak Türkan Şoray'a seslenen Necla Aslan'ın çağrısını duyan ve bu çağrıya kayıtsız kalamadığını belirten Şoray "Daha önce haberim olsaydı bu buluşma için bu kadar beklemezdik, çok duygulandırdın, çok mutlu ettin beni Necla'cım çok teşekkürler" dedi.

''HAYALİNİ KURDUĞUM ANI YAŞIYORUM''

Diyarbakır'da yaşayan ve hayalinin gerçekleşmesinin mutluluğunu yaşayan Necla Aslan ise duygularını şöyle dile getirdi "57 sene önce bu albümü oluşturmaya başladım, hayalini kurduğum anı yaşıyorum. Daha da mutlu olamam, bir rüyada gibiyim. Bu dileğimin gerçekleşmesini sağlayan herkese ve Sultanım Türkan Şoray'a çok teşekkür ediyorum.. Gerçekten biz yan yanayız değil mi?"

UZUN UZUN SOHBET EDİP FOTOĞRAF ÇEKTİRDİLER

Necla Aslan ile uzun uzun sohbet eden Şoray, Aslan ailesiyle de telefonla konuştu. Necla Aslan'ın oğlu Emrah Aslan ise annesinin vasiyetini hayatteyken yerine getirdiğini ve çok mutlu olduğunu belirterek Sultan'la fotoğraf çektirdi, sohbet etti. Türkan Şoray, Necla Aslan ve oğluyla Diyarbakır'da görüşmek üzere ayrıldı.

Yorumlar