Balık burcu 25 Şubat-3 Mart haftalık burç yorumları

Balık burcu 25 Şubat-3 Mart haftalık burç yorumları elmaelma.com'da. Bu hafta Balık burcunu aşk, para, kariyer alanında neler bekliyor. Hande Kazanova yanıtladı

Balık burcu 25 Şubat-3 Mart haftalık burç yorumları

25 Şubat-3 Mart Balık burcu haftalık yorumları elmaelma.com'da. Balık burcunu bu hafta neler bekliyor, Balık burcu haftalık yorumları aşk kariyer para konularında neler getirecek? Hande Kazanova Balık burcu haftalık yorumları 25 Şubat-3 Mart haftası için önemli günleri ve astrolojik etkisi olay olayların detaylarını anlattı. 25 Şubat haftası Balık haftalık yorumlarında 1 Mart'ta gerçekleşecek olan Venüs hareketi önemli etkiler yaratacak. İşte Balık haftalık yorumlarının detayları: "Bu hafta yüksek fikirler, düşünceler, planlar, geleceğinizi ilgilendirecek işler hayatınızda ön planda olacak sevgili Balık ve yükselen Balık’lar. Organize olmanız ve iyi plan yapmanız gereken haftalardan bir tanesi olacak. Salı ve çarşamba günleri kariyer ve işle ilgili konular büyük önem kazanacak. Özellikle çarşamba günü kariyerinizde güzel bir şans ya da fırsat kendinizi şanslı, mutlu, iyimser görmenize sebep olacak.

Perşembe günü önemli bir gün olacak. Yakın çevrenizle beraber konuştuğunuz ve bir şekilde harekete geçemediğiniz konularda işlerinize hızlı bir giriş yapacaksınız. Durum ve olayları çabuk toparlayacaksınız. Hırslarınızı hayatınıza doğru bir şekilde yönlendirebileceksiniz. Gücünüzü iyi kullanmanız gereken günlerin başında perşembe günü geliyor. Cuma günü Venüs, Kova Burcu’na geçecek. Özel hayatınız ve yakın çevrenizi ilgilendirecek konularda insanlardan uzak kalmak isteyeceğiniz bir döneme merhaba diyeceksiniz. Bu dönemde hayatı anlamlandırmaya çalışmak, sorgulamak, kendi ruhunuza vakit ayırmak önem kazanacak. Diğer taraftan geri planda durduğunuz işleriniz varsa Venüs’ün bu alanınıza girmesi hayal gücünüzü artırabilir ve size bu alanlarda güzel şans ve fırsatlar verebilir. Cuma günü parasal konularda çabuk tepkiler vermemeye özen gösterin. Hafta sonu sosyal çevre konularınız ön planda olacak. Pazar gününü sadece kendinize ve ruhunuza ayırarak dinlenmek isteyeceksiniz."

Yorumlar