Nihat Doğan Bircan Bali yorumu kimseyi bel altından vurmam!

Bircan Bali'nin eski sevgilisiyle öpüşme fotoğrafını yayan kişi olduğu iddia edilen Nihat Doğan iddialarla ilgili adeta ateş püskürdü!

Nihat Doğan Bircan Bali yorumu kimseyi bel altından vurmam!

Beyaz Tv'de yayınlanan ''Söylemezsem Olmaz'' adlı programın sunucusu olan Bircan Bali'nin sevgilisi ile dudak dudağa olan fotoğrafları geçtiğimiz günlerde gün yüzüne çıkmıştı.Sunucu Bircan Bali  eski sevgilisiyle öpüşme fotoğrafını yayan kişinin Nihat Doğan olduğunu iddia ediyor.Nihat Doğan hakkındaki bu suçlamalara Instagram hesabı üzerinden cevap verdi. Çıkan haberleri kabul etmeyerek, hukuki işlem başlatacağını söyledi. 

BİRCAN BALİ VE ESKİ SEVGİLİSİNİN SAMİMİ FOTOĞRAFLARI ORTAYA ÇIKTI

Bircan Bali'ye birlikte sunuculuk yapan Nihat Doğan, iki kız çocuğunu alıkoyduğu iddiasıyla gündeme geldikten sonra programdan ayrılmış ve Bircan Bali'ye sorun yaşamıştı. Bu olayın ardından Bali'nin İsmail YK'nın kuzeni Özkan Şen'le samimi görüntüleri ortaya çıktı. Fotoğrafları ise Nihat Doğan'ın ortaya çıkarttığı iddia edildi.

bircan bali

''HUKUKİ İŞLEM BAŞLATTIM''

Hakkındaki suçlamalarla ilgili açıklama yapan Nihat Doğan, "Az önce gördüm çok sinirlendim. Bircan Bali'nin görüntülerini yayan kişi olarak benim adımı ima eden sitelere karşı hukuki işlem başlatmış bulunmaktayım. Görüntüleri ben de Instagram'da gördüm. Ayrıca ben kimsenin günahını açmam bel altı da vurmam." dedi.

nihat doğan

Yorumlar