Hazal Kaya Aşk-ı Memnu itirafı çekimlerde çok yorulduğunu anlattı!

Oyuncu Hazal Kaya, mezun olduğu lisede gerçekleşen söyleşide Aşk-ı Memnu'nun çekimlerinde çok yorulduğunu, yoğunluktan okulda uyuya kaldığını anlattı!

Hazal Kaya Aşk-ı Memnu itirafı çekimlerde çok yorulduğunu anlattı!

Oyuncu Hazal Kaya lise yıllarına denk gelen Aşk-ı Memnu dizisiyle ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu. İtalyan lisesi mezunlarından olan Hazal Kaya, okulunun düzenlediği bir şöyleşiye katıldı. Öğrencilerin sorularını yanıtlayan ünlü oyuncu Hazal Kaya, Aşk-Memnu çekilmlerinde çok yorulduğunu, uyuyacak zamanı olmadığı için okula gelip uyuduğunu anlattı. 

''OKULDA UYUYUORDUM,ZOR BİR SENEYDİ BENİM İÇİN''

Lise döneminde Aşk-ı Memnu'da rol alan Hazal Kaya, okul hayatı hakkında şunları söyledi: "Erken yaşta atıldım iş hayatına. Mutlu olduğunuz işi yapın. Ben okulun sondan ikincisiydim. Buna şaşırmadık. O dönem Aşk-ı Memnu'yu çekiyordum, hiç uyuyamadığım bir seneydi. Gece özel derse gidiyordum. Okulda uyuyordum, zor bir seneydi benim için. Hiç kolay değildi."

AŞKI MEMNU

"MEZUN OLDUĞUM İÇİN SEVİNENLER OLDU"

Okul hayatı hakkında samimi açıklamalarda bulunan Kaya, "Okulun elebaşlarından biri bendim. Zannediyorsunuz ki hanım kızdım ama hayır. Ben mezun olduğum için çok sevinen oldu." dedi.

hazal kaya

Yorumlar