Pınar Altuğ Yağmur Atacan yaş farkı kaç eleştirenlere tepki gösterdi!

Eşi Yağmur Atacan'la aralarındaki yaş farkından dolayı eleştirilen oyuncu Pınar Altuğ, eleştirilere sert bir dille cevap verdi!

Pınar Altuğ Yağmur Atacan yaş farkı kaç eleştirenlere tepki gösterdi!

Ekranların sevilen dizisi '' Çocuklar Duymasın'ın başrol oyuncusu Pınar Altuğ, özel hayatı hakkında Posta gazetesine samimi itiraflarda bulundu. Pınar Altuğ eşi Yağmur Atacan'la ''İlk Aşkım'' dizi setinde tanışıp evlenmişlerdi. Çift evlendikleri günden itibaren aralarındaki yaş farkından dolayı herkes tarafından eleştiri yağmuruna tutuldu. Eşi Yağmur Atacan'la aralarında 9 yaş fark bulunan ünlü oyuncu kendisine yapılan yorumlara daha fazla dayanamayıp isyan etti. 

"KOCAM BAŞIMA GELEN EN GÜZEL ŞEY"

Başarılı oyuncu 'Hayatta başınıza gelen en iyi şey ne?' sorusuna "Önce kocam sonra kızım. Çünkü o olmasaydı kızım da olmazdı." dedi. Aile hakkında konuşan Altuğ, "En büyük önceliğim kızım ve kocam. Onlar benim her şeyim. Beni tamamlıyorlar ve nefes almamı sağlıyorlar. Ama devamında benim ve eşimin ailesi. Biz birleştik ve büyük bir aile olduk. Onlar olmadan hayat çok zor olurdu." dedi.

pınar altıg

''NEFRET EDİYORSAN NE İŞİN VAR BURADA?''

Eşi Yağmur Atacan'dan 9 yaş büyük olmasından dolayı sürekli eleştirilen Pınar Altuğ, açıklamalarına şöyle devam etti: Bence bu insanların mutsuzluklarıyla ilgili. Zaten siz özünüzde mutluysanız, hayatınızdan memnunsanız kimseye oradan nefret kusmazsınız. Oturup birine "Senden nefret ediyorum" yazmak ne demek? Arkadaş, burası benim özel sayfam. Nefret ediyorsan ne işin var burada? Keşke zamanlarını daha güzel şeylere harcasalar... Oradan bunu yazacağına git bir ağaca bak, için açılsın. Sosyal medya herkesin psikolojisini bozmaya başladı.

PINAR ALTIG

''BEN AYRILINCA BENİ SEN Mİ ALACAKSIN?''

Altuğ, 'Dışarıdan bakanlar en çok aranızdaki yaş farkı konusunda üzerinize geliyor?' sorusuna ise "Evliliklere dışarıdan bakan bir göz yorum yapamaz ki! Kime ne canım! Ben evlenirken onlara mı sordum? Sen o yorumu yaparken kim olarak kendinde bu hakkı görüyorsun, önce bunu konuşmak lazım. Anam mısın, babam mısın? Sen kimsin ki benim evliliğim hakkında yorum yapma hakkını buluyorsun kendinde? Ben ayrılınca beni sen mi alacaksın? Veya Yağmur seninle mi evlenecek? İnsanların mahremlerine bu kadar kolay girme cesareti... Ne münasebet! Herkesin söylediği bir kulağımdan girer, diğerinden çıkar." cevabını verdi.

PINAR ALTIG PINAR ALTUĞ

Yorumlar