Nihat Doğan Instagram paylaşımı havalara uçtu!

11 ve 16 yaşındaki kız çocuklarını alıkoyduğu iddia edilen Nihat Doğan için takipsizlik kararı çıktı. Bu kararın ardından Nihat Doğan sosyal medyada coştu!

Nihat Doğan Instagram paylaşımı havalara uçtu!
-A A+

Buket Aydın'la Kanal D Haber'in yayınladığı özel haberde, Nihat Doğan'ın, iki kız kardeşi alıkoyduğu iddia edilmişti. Suçlamaların ardından Nihat Doğan karakolda ifade vermişti. 11 ve 17 yaşında iki kız çocuğunu alıkoyma iddiasıyla gözaltına alınan Doğan, ifadesinin alınmasının ardından serbest bırakılmıştı. Nihat Doğan için savcılık soruşturmayı tamamladı. Savcılık, kızların ailesinin şikayetinden vazgeçmesi nedeniyle Nihat Doğan hakkındaki soruşturmaya takipsizlik kararı verdi. Ünlü türkücü takipsizlik kararının ardından sosyal medyadan coştu. Arabada yüksek sesli müzik dinleyerek sevenleriyle mutluluğunu paylaştı.

TAKİPSİZLİK KARARI ÇIKTI 

11 ve 16 yaşındaki kız çocuklarına alıkoyma iddiasıyla hakkında dava açılan Nihat Doğan için savcılık soruşturmayı tamamladı. Savcılık, kızların ailesinin şikayetinden vazgeçmesi nedeniyle Nihat Doğan hakkındaki soruşturmaya takipsizlik kararı verdi.

SOSYAL MEDYADA COŞTU 

Ünlü türkücü takipsizlik kararının ardından sosyal medyadan coştu. Arabada yüksek sesle müzik dinleyen şarkıcı, keyifli anlarını Instagram hesabından paylaştı.

nihat doğan

TAKİPSİZLİK KARARI VERİLDİ

Türkücü Nihat Doğan hakkında 11 ve 16 yaşındaki kız kardeşlerin babasının şikayeti üzerine "iki kız çocuğunu alıkoyduğu" iddiasıyla İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı Ailenin Korunması ve Kadına Karşı Şiddetin Önlenmesi Bürosu Savcılığı'nca soruşturma başlatılmıştı. Ailenin ve çocukların ifadesini alan savcılığın, Nihat Doğan hakkındaki şikayetlerden vazgeçilmesi üzerine takipsizlik kararı verdiği öğrenildi.

nihat doğan