Norm Ender kaç yaşında? Ünlü rapçi Mekanın Sahibi adlı şarkıyla geri döndü!

Bir dönem Carter adlı rap grubuyla adından bahsettiren 34 yaşındaki Norm Ender yeni şarkısı Mekanın Sahibi adlı şarkı ile rap sahasına geri döndü.

Norm Ender kaç yaşında? Ünlü rapçi Mekanın Sahibi adlı şarkıyla geri döndü!

Eksik Etek, Aura gibi şarkılarıyla hafızalara kazınan 34 yaşındaki Norm Ender Instagram hesabından yeni şarkısı 'Mekanın sahibi' adlı şarkısını sevenlerine sundu. Rap sahasına geri dönen Norm Ender olarak bilinen gerçek adı Ender Eroğlu olan, İzmir'li Eroğlu geçmiş yıllarda katıldığı Akademi Türkiye yarışmasında kendisinden rap dışında pop şarkı söylenmesi de istendiğinde yarışma programından olaylı bir şekilde ayrılmıştı. 

Norm Ender sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda ''Size şarkı yapıcam demiştim, bak ben sözümü tuttum! Yeni teklimizin kapağı budur dostlarım. Eski çeteye selam olsun, bu hafta buralarda olun! Görüşürüz'' notunu düşerek 'Mekanın Sahibi' adlı şarkı ile rap dünyasına geri döndüğünü duyurdu.

Ozan Çolakoğlu'nun Stüdyosunda Yapıldı!

Rap müziğin sevilen isimlerinden olan Norm Ender 2 yıl önce çıkardığı 'Aura' adlı albümün ardından Mehanın Sahibi adlı şarkı ile müzik dünyasına yeniden geri döndü. Ozan Çolakoğlu'nun stüdyosunda yapılan şarkı müzikseverlerin beğenisine sunuldu! Şarkı Ozan Çolakoğlu'nun stüdyosunda hazırlanırken, klibi Ümraniye Film Platolarında çekildi. Klibin yönetmen koltuğunda da Norm Ender ve Ferit Çetinkaya oturdu.

Yorumlar