O Ses Türkiye 2019 yeni jüri üyeleri belli oldu değişimi beklerken ters köşe!

5 Ekim 2019 Cumartesi 20.00'de yayınlanacak olan O ses Türkiye yarışması jüri üyeleri belli oldu Acun Ilıcalı ters köşe yaptı!

O Ses Türkiye 2019 yeni jüri üyeleri belli oldu değişimi beklerken ters köşe!

TV8'in sevilen yarışması O Ses Türkiye'de 2019 yılının jüri üyesi belli oldu! 5 Ekim Cumartesi günü saat 20.00'de yeni sezonda izleyici ile buluşmaya hazırlanan yarışma programının jürisinde değişiklik olmadı! Geçtiğimiz sezon Seda Sayan, Hadise, Beyazıt Öztürk ve Murat Boz kadroda yer alırken 2019 yılında da jüri üyesinde değişiklik olmadığı öğrenildi. 

Sunuculuğunu Acun Ilıcalı'nın yaptığı Türkiye'nin farklı şehirlerinden katılan O Ses Türkiye programına katılan yarışmacıların performanslarını sergileyerek kendilerini gösterdiği yarışma 5 Ekim'de başlıyor. Ancak her sezon jüri üyelerinde değişiklik olmasına rağmen yeni sezon O Ses Türkiye yarışmasında herhangi bir değişiklik yapılmadığı öğrenildi. O Ses Türkiye'nin jüri üyelerinde herhangi bir değişiklik yapılmayacak!

Jüri Koltuğuna Kim Oturacak!

İzleyenlerin heyecanla beklediği O Ses Türkiye yarışmasında yeni sezonda jüri koltuğunda Beyazıt Öztürk, Seda Sayan, Hadise ve Murat Boz yer alacak. O Ses Türkiye yeni sesini bulmak için seçimlere 27 Eylül Çarşamba günü başladı. 2019 O Ses Türkiye yarışmasının sunuculuğunu Acun Ilıcalı yapamaya devam edecek!

 

Yorumlar