Uygun fiyata şık görünmenin 5 püf noktası tırnaklarda nude modası!

Kıyafetlere aksesuarlara sosyal medya fenomenleri gibi milyarlar harcamadan şık görünmenin ve alışveriş yapmanın 5 adımını bir araya getirdik!

Uygun fiyata şık görünmenin 5 püf noktası tırnaklarda nude modası!

Aksesuardan tutun ayakkabıya kadar her dönem değişen modaya uyum sağlamak ve şık olmak için günümüzün popüler ünlüleri olan sosyal medya fenomenleri gibi bir kıyafete veya aksersuara milyarlar harcamadan şık görünmenin püf noktalarını elmaelma.com okurları için derlemede bulunduk! Sizde bir sonrası sezonda giyebileceğiniz veya kullanabileceğiniz aksesuarları almak ve her sezona uyum sağlamak için uygun fiyata şık görünmenin yollarına göz atabilirsiniz! İşte bütçenize uygun sizi oldukça şık gösterecek püf noktalar sadece elmaelma.com'da!

Aksesuar Alışverişlerinde Dikkat Edilmesi Gerekenler!

Her dönem trend olan takıları satın almak yerine her elbiseye uyum sağlayarak sade bir zincir veya asla modası geçmeyen aksesuar alışverişi yaparak böylelikle paranızı çöpe atmamış olursunuz!

Nude Tonları!

Tırnaklarınızı daima özenilmiş ve şık göstermenin bir diğer yolu nude ojelerdir. Ellerinizi oldukça zarif gösterecek olan nude tonlarında ojeler tercih ederek aynı zamanda her kombine uyum sağlayarak risk almamış olursunuz. Yaz kış fark etmeksizin nude tonlarındaki ojelere yönelebilirsiniz!

Risk Almayın Siyah Alın!

Siyah rengi yaz kış farketmeksizin şık ve asil gösteren nadir renklerden biridir. Günlük hayatınızda veya özel bir yere giderken acabalı ya da keşkeli cümleler kurmak yerine size iyiki dedirtecek bir rektir. Her kadının gardırobunda mutlaka siyah pantolon, siyah elbise ve siyah gömlek mutlaka bulunmalı! Bölyelikle farklı renklerde kombin yapabilir veya sadece siyah bir kombin yaparak günü kurtarabilirsiniz!

Çanta Seçimlerinde Sınırları Zorlayın!

Her ne kadar uygun bütçeli desek de sınırları biraz zorlayıp iyi bir çanta almanızı öneriyoruz. Evet kıyafet bir çok alanda kurtarılabilir ama dolabınızda mutlaka iyi ve şık görünen bir çanta bulundurun. Bu noktada bütçenizi biraz zorlayarak her kıyafetinize uyum sağlayacak bir çanta edinebilirsiniz. 

Marka Görünmeyen Kıyafetlere Yönelin!

İkinci el veya çakma kıyafetler her ne kadar gerçeğe çok yakın olsa da logolu kıyafetler her zaman risk demektir. Şık ve dikkat çekici giyinmek için logolu kıyafetlere ihtiyacınız yok! Bu noktada olabildiğince logosuz kıyafet alışverişlerine yönelmenizi öneriyoruz.

Yorumlar