Hazar Ergüçlü makyajsız halini Intagram'da paylaştı takipçilerini mest etti!

Son olarak Muhafız Hakan filminde rol alan Hazar Ergüçlü makyajsız fotoğrafını Instagram hesabında paylaştı!

Hazar Ergüçlü makyajsız halini Intagram'da paylaştı takipçilerini mest etti!

Muhafız Hakan dizisinde 'Zeynep' karakterine hayat veren başarılı oyuncu Hazar Ergüçlü sosyal medya hesabını aktif kullanan ünlüler arasında yer alıyor. Zaman zaman yaptığı makyajsız fotoğrafları ile dikkat çeken Hazar Ergüçlü makyajsız fotoğrafını Instagram hesabında paylaştı. 27 yaşındaki Hazar Ergüçlü kendisinden yaşça büyük sevgilisi Onur Ünlü ile olan birlikteliği çok konuşulmuştu. ancak uzun bir süredir aşk yaşayan ünlü çift 'Hazar Ergüçlü Onur Ünlü ayrıldı mı?' sorusuna yanıt arayanlar için ilişkilerine tam gaz devam ediyor!

Son olarak Hakan Muhafız dizidinde rol alan Hazar Ergüçlü Netflix dizisinin 2. sezonun son bölümünde 'Zeynep'in vurulmasıyla diziye veda etmişti. Dizideki projesini sonlandıran Hazar Ergüçlü son zamanlarda bolca kendine vakit ayırarak dinleniyor. 

Zaman zaman sosyal medya hesabından yaptığı sporları paylaşan Hazar Ergüçlü son olarak sosyal medya hesabından makyajsız fotoğrafını paylaştı. Doğal güzelliği ile takkipçilerinden tam not alan Hazar Ergüçlü makyajsız haliyle takipçilerini büyüledi!

hazar ergüçlü makyajsız hali

Yorumlar