Reynmen'in ünlü komedyen Cem Yılmaz'ın akrabası olduğu ortaya çıktı!

'Derdim Olsun' şarkısıyla müzik listelerini alt üst eden Reynmen'in, ünlü komedyen Cem Yılmaz'ın akrabası olduğu ortaya çıktı.

Reynmen'in ünlü komedyen Cem Yılmaz'ın akrabası olduğu ortaya çıktı!

'Derdim Olsun'la YouTube'da rekor kıran Reynmen lakaplı sosyal medya fenomeni Yusuf Aktaş'ın, usta komedyen Cem Yılmaz'la akraba olduğu ortaya çıktı. Reynmen, "Benim akrabam değil ama annemin kuzeni. Annemin dayısının oğlu" diyerek söylentileri doğruladı. Ünlü fenomen, Ben bu durumla anılmaktan çok rahatsız oluyorum. 4 yıllık yapmış olduğum tecrübelerimi, takipçilerimi her şeyi bir anda Cem Yılmaz'ın kuzenine bağlayabilirler" diyerek bu konuyla ilgili son noktayı koydu.

TEKRAR GÜNDEME GELDİ

Sosyal medyada oldukça tanınan Reynmen lakaplı Yusuf Aktaş, 'Derdim Olsun' şarkısıyla Youtube'da en kısa zamanda en çok izlenen videoalar arasında yerini aldı. Aleyna Tilki'nin rekorunu elinden alan Reynmen'ın, uzun süredir konuşulan Cem Yılmaz'la olan akrabalığı tekrar gündeme geldi.

ANNEMİN KUZENİ

Reynmen, birkaç ay önce katıldığı Youtube programında konuyla ilgili açıklama yaptı. Reynmen, "Benim akrabam değil ama annemin kuzeni. Annemin dayısının oğlu" diyerek söylentileri doğruladı.

"BU DURUMLA ANILMAKTAN RAHATSIZIM" DEMİŞTİ

Reynman, açıklama yaptıktan sonra bu durumun fazla gündeme getirilmesinden rahatsız olduğunu söyledi. Reynmen, "Ben bu durumla anılmaktan çok rahatsız oluyorum. 4 yıllık yapmış olduğum tecrübelerimi, takipçilerimi her şeyi bir anda Cem Yılmaz'ın kuzenine bağlayabilirler" diyerek bu konuyla ilgili son noktayı koydu.

tek şarkıyla listeleri alt üst eden Reynmen ünlü ismin akrabası çıktı!

Yorumlar