Selen Görgüzel kimdir sandalye dans videosu hakkında açıklama yaptı!

Hamdi Alkan'ın eşi Selen Görgüzel, geçtiğimiz günlerde Instagram hesabından yaptığı sandalye dansıyla ilgili ilk kez konuştu!

Selen Görgüzel kimdir sandalye dans videosu hakkında açıklama yaptı!
-A A+

Hamdi Alkan'ın eşi Selen Görgüzel geçtiğimiz günlerde Instagram hesabından paylaştığı sandalye dansıyla sosyal medyayı sallamıştı. Kanal D'de yayınlanan 2.sayfa programına konuk olan Görgüzel, dansıyla ilgili ilk kez konuştu. Selen Görgüzel, "Profesyonel yapmak istedim, şarkı söylerken vücudunu kullanmak da çok önemli. Biraz da sandalye dansını merak da ettim; hiç yapan da olmadı. İlk ders de hoca çok iyi deyince; kendimi paylaşıp şımartmak istedim" şeklinde açıklamalarda bulundu. 

SOSYAL MEDYAYI SALLAYAN DANSIYLA İLGİLİ İLK KEZ AÇIKLAMA YAPTI 

Hamdi Alkan'ın eşi Selen Görgüzel 2. Sayfa programına konuk oldu. Instagram paylaşımlarıyla sık sık gündem olan Görgüzel sosyal medyayı sallayan dansıyla ilgili açıklama yaptı.

"KENDİMİ ŞIMARTMAK İSTEDİM"

Ünlü isim Selen Görgüzel, "Profesyonel yapmak istedim, şarkı söylerken vücudunu kullanmak da çok önemli. Biraz da sandalye dansını merak da ettim; hiç yapan da olmadı. İlk ders de hoca çok iyi deyince; kendimi paylaşıp şımartmak istedim" dedi.

Selen Görgüzel dans videosuyla olay olmuştu!

 

"HERKES BOŞ KONUŞUYOR"

Selen Görgüzel paylaşımlarına yapılan yorumlar için, "Belki dokunabilirim diye yorumlara yanıt veriyorum. Herkes boş konuşuyor. Belki sevgiyle dokunursam onun hayatında bir şey değiştiririm diyorum ama alıyorum ağzımın payını." ifadelerini kullandı.

SELEN GÖRGÜZEL KİMDİR? 

Selen Görgüzel, 9 Şubat 1979’da İstanbul’da doğdu. Çalışma hayatına daha lise yıllarında Okan Bayülgen’in Televizyon Çocuğu programında kamera arkasında part time çalışarak başladı. Selen Görgüzel eğitimini 50. Yıl Tahran Lisesi'nde tamamlamıştır. 18 yaşındayken erken bir evlilik yapan Selen Görgüzel, 2003 yılında ilk eşinden ayrıldı. Selen Görgüzel'in bu evliliğinden İlknaz isimli bir kızı var. Selen Görgüzel 1996 yılında İstanbul Üniversitesi Sinema Televizyon Bölümü öğrencileri tarafından hazırlanan ‘’Zirvedeki Sesler’’ isimli programı sunarak ekran hayatına başladı. Bu ilk adımdan sonra çeşitli kanallarda da, kendi hazırlayıp sunduğu programlarla planlarını hayata geçirdi. 

hamdının esı cesur sandalye dansıyla ılgılı ılk kez konustu