Selin Ciğerci Ayşe Arman röportajında cinsiyet değiştirme ameliyatını anlattı!

Selin Ciğerci Ayşe Arman röportajında cinsiyet değiştirme ameliyatını ünlü bir futbolcunun yaptırdığını anlatarak özel hayatı hakkında ilk kez konuştu!

Selin Ciğerci Ayşe Arman röportajında cinsiyet değiştirme ameliyatını anlattı!

Sosyal medya fenomeni DJ Selin Ciğerci Ayşe Arman röportajında özel hayatı ve cinsiyet değiştirme ameliyatına dair çarpıcı açıklamalarda bulundu. Cinsiyet değiştirmesi, ailesi ile yaşadığı sorunları ve hayatının en sıkıntılı geçirdiği dönemler hakkında açıklamalarda bulunan Ciğerci, ''Ameliyatımı Türkiye'nin en ünlü futbolculardından biri yaptırdı'' dedi. Selin Ciğeci'nin cinsiyet değiştirme ameliyatı hakkında yaptığı açıklama ile çok konuşulacak bir merak uyandırdı!

Sosyal medya hesabında 2 milyona takın takipçisi bulunan Selin Ciğerci hayatı ve cinsiyet değiştirme ameliyatı hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu! Ciğerci verdiği röportajında çok konuşulacak bir itirafta bulundu! Cinsiyet değiştirme isteğini Türkiye'nin en ünlü futbolcularından birinin yaptırdığını itiraf etti!

'''Bebek Okan' Diye Çağırırdı''

Selin Ciğerci cinsiyet değiştirme ameliyatı olmadan öncesinde yaşadığı sorunları ve yaptığı işler için ''Gerçek adım Hasan'dı, insanlar beni 'Bebek Okan' diye çağırırdı. 20'sine kadar kadın olma hayaliyle yaşadım. Ameliyata karar verdiğimde annem 'Yapma ne olur' dedi, babam 'Allah belanı versin, bir daha bu eve gelme'' dedi.

Türkiye'nin En Ünlü Futbolcusu Cinsiyet Değiştirme Ameliyatını Yaptırmış!

Sosyal medya fenomeni Selin Ciğerci, cinsiyet değiştirme ameliyatı olmadan önce tezgahtarlık, korsan taksicillik ve Taksim-Şişli hattında çalıştığını söyleyerek maddi manevi zor bir hayatı olduğunu anlatarak, ''Başka çarem yoktu. Bir gün Türkiye'nin en ünlü futbolcularından biriyle tanıştım. Birbirimize aşık olduk. Ameliyatımı, her şeyimi o yaptırdı. Bana yurt dışından doktor getirtti. Artık ailemle de barıştım, erkek kardeşimin düğününe birlikte gittik." dedi.

Gökhan Çıra ile Dünyaevine Girmeye Hazırlanıyor!

Geçtiğimiz aylarda uzun süredir aşk yaşadığı sevgilisi Gökhan Çıra'dan sürpriz bir evlilik teklifi alan Selin Ciğerci, düğün hazırlığı yapıyor! Sosyal medya paylaşımları ve attığı her adımla adından bahsettiren Selin Ciğerci, cinsiyet değiştirme ameliyatı ve öncesinde yaşadığı hayatı hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu.

selin ciğerci ayşe arman röportajı

Yorumlar