Müge Boz Caner Erdeniz'le evlenmeden hamile kaldın yorumlarına çıldırdı!

13 Haziran'da Barselona'da Basketbolcu Caner Erdeniz ile evlenen oyuncu Müge Boz 'evlenmeden hamile kaldın' yorumlarına açtı ağzını yumdu gözünü!

Müge Boz Caner Erdeniz'le evlenmeden hamile kaldın yorumlarına çıldırdı!

Ekranların güzel oyuncusu Müge Boz bir süredir aşk yaşadığı Basketbolcu Caner Erdeniz ile 13 Haziran'da Barselona'da evlenmişti. Evlendikten bir kaç gün sonra hamile olduğunu açıklayan Müge Boz takipçilerinin 'Evlenmeden hamile kaldın' eleştirilerine dayanamayıp sosyal medya hesabından verdi veriştirdi. Hamilelik eleştirilerine daha fazla dayanamayan Müge Boz sosyal medyadan yanıt verdi.

Başarılı oyuncu Müge Boz geçtiğimiz hafta Basketbolcu Caner Erdeniz ile Barselona'da dünyaevine girmişti. Evlendikten birkaç gün sonra bebek beklediğini takipçileriyle paylaşan Müge Boz takipçilerinden aldığı olumsuz eleştirilere daha fazla dayanamayıp sosyal medya hesabından olumsuz eleştirilere yönelik, ''Bazı geçmişten valizi yüklü insanlar mutlu haberimizi ve ardından da bebeğimiz olacağı haberini sevenlerimizle paylaştıktan sonra ne çok olumsuz ve şaibeli yorumlar yaptınız. 'Yok bebek kaç haftalık, yok bebeği yutturmaya çalıştınız, yok bebek vardı sonra evlendiniz'Şimdi bu olumsuz yorum yapanlara birkaç soru sormak istiyorum; Aynaya bakınca bu yaptığınız yorumlardan hiç yüzünüz kızarıyor mu? Kendi yaşamınızda uğraşacak değerli birşeyleriniz olmadığı için birilerinin yaşamı üzerinden kendinizi varetmek nasıl bir duygu?

''Tedavi Olun''

Benim yanlış bir şey yaptığımı ima eden yorumlarınızı yaparken, sizler bu yorumları yaparak çok mu doğru şeyler yaptığınızı sanıyorsunuz? Gerçekten üzücü, kırıcı hem de çok yaralayıcı. Ama biliyor musunuz? Sizlerin yorumlarına gerçekten ayıracak ne vaktim ne de enerjim var. Çünkü o vakti ve enerjiyi beraber sevgi paylaştıklarıma harcamak çok daha sağlıklı ve akılcı... Siz olumsuz yorum yapanlar, size bir kaç tavsiyem olacak; gidin kalbinizi temizleyin, gidin kendinize bir uğraş bulun, mesela sokak köpeklerini besleyin, kedilere mama verin. Birini sevmeyi deneyin. Bir çiçek sulayın. Gülmeyi, içten kahkaha atmayı deneyin. Ama insanları karalamayın. İnsanları mutsuz etmeye çalışıp ondan beslenmeyin. Bunların hiç birini yapamıyorsanız, bir psikoterapiste gidin ve tedavi olun... '' yanıtını verdi.

Yorumlar