Selin Ciğerci kayınvalidesi samimi pozlarını paylaştı İşte Gökhan Çıra'nın annesi!

Selin Ciğerci kayınvalidesi ve eltisiyle ilk kez yan yana geldiği anların fotoğrafını çekip Instagram'da paylaştı! İşte Gökhan Çıra'nın annesi ve Selin Ciğerci.

Selin Ciğerci kayınvalidesi samimi pozlarını paylaştı İşte Gökhan Çıra'nın annesi!

Sosyal medya fenomeni DJ Selin Ciğerci kaynanası ve eltisiyle ilk kez fotoğraf paylaştı! Yakın zamanda Gökhan Çıra'nın kendisine sürpriz bir şekilde evlenme teklifi etmesinin ardından evliliğe hazırlanan Selin Cİğerci Gökhan Çıra'nın annesiyle yanyana geldiği anların fotoğrafını paylaştı. Selin Ciğerci'nin annesi ve babası sık sık aranırken kayınvalidesi ve eltisiyle yanyana çekilen fotoğrafını paylaştı.

Son zamanlarda çok konuşulan isimlerden biri olan Selin Ciğerci nişanlısı Gökhan Çıra'nın annesiyle yanyana çekilmiş fotoğrafını Instagram hesabından paylaştı. Geçtiğimiz akşam bir otelde düzenlenen 'Kadınlar Matinesi'nde sahne alan Ciğerci kaynanasıyla mutluluk pozunu paylaştı. 

KAYINALİDE VE ELTİYLE FOTOĞRAF PAYLAŞTI!

Sahnede doğum günü kutlayan Selin Ciğerci'yi nişanlısı Gökhan Çıra, eltisi ve kayınvalidesi yalnız bırakmadı. Selin Ciğerci görümcesi ve eltisiyle yanyana çekilmiş fotoğrafı paylaşarak ''Kız alın size kaynanam ve eltim'' notunu ekledi.

selin ciğerci kayınvalidesi ve eltisiyle fotoğraf paylaştı

DOĞUM GÜNÜNDE DEMET AKALIN PIRLANTA ALMIŞTI

Selin Ciğerci'nin doğum gününde elinde pırlantayla gelen Demet Akalın'ın Ciğerci'ye aldığı doğum günü hediyesi olay olmuştu. Demet Akalın Ciğerci'nin doğum gününe özel aldığı pırlanta yüzük ile günlerce konuşulmuştu.

 

Yorumlar