Demet Akalın Selin Ciğerci'nin doğum günü hediyesi için kesenin ağzını açtı!

Demet Akalın yakın arkadaşı Selin Ciğerci'nin doğum günü için aldığı hediyeye servet harcadı! Ciğerci'ye doğum günü için pırlanta yüzük aldı!

Demet Akalın Selin Ciğerci'nin doğum günü hediyesi için kesenin ağzını açtı!

Popçu Demet Akalın yakın arkadaşı Sosyal medya fenomeni DJ Selin Ciğerci'nin doğum gününe özel aldığı hediye ile göz kamaştırdı. Selin Ciğerci'nin doğum günü için pırlanta yüzük alan Demet Akalın'ın pırlanta yüzüğe ne kadar harcadığı bilinmiyor. Akalın'ın kendisine aldığı pahalı hediyeyi Selin Ciğerci sosyal medya hesabından paylaşmayı ihmal etmedi. 

PIRLANTA YÜZÜK ALDI!

Şarkıcı Demet Akalın arkadaşı Selin Ciğerci'nin yaklaşan doğum gününü erken kutlayarak pırlanta yüzük aldı. Selin Ciğerci Demet Akalın'ın aldığı yüzü Instagram hesabından paylaştı. 35. yaşına girmeye hazırlanan Selin Ciğerci Demet Akalın'dan göz kamaştıran pırlanta yüzük aldı. Sosyal medya hesabından yüzüğün fotoğrafını paylaşan Ciğerci, ''İlk doğum günü hediyem, utandırdı'' notunu ekledi.

FİYATI BİLİNMİYOR!

Selin Ciğerci'nin arka arkaya attığı fotoğraflarda Demet Akalın'da vardı. Yaptığı paylaşıma yakın arkadaşını da etiketleyen Selin Ciğerci'nin pırlanta hediyesinin fiyatı henüz bilinmiyor.

NİKAH ŞAHİTLİĞİ YAPACAK!

Ekim ayında bir süredir aşka yaşadığı Gökhan Çıra ile dünyaevine girmeye hazırlanan Selin Ciğerci'nin nikah şahitliğini de Demet Akalın yapacak.

demet akalın selin ciğercinin doğum gününe özel pırlanta yüzük aldı

Yorumlar