Selin Ciğerci Şeyma Subaşı'nın velayet açıklamasına verdi veriştirdi!

Selin Ciğerci Şeyma Subaşı'nın ''Melisa'yı çanta gibi yanımda götüremiyorum'' açıklamasına yorum yaptı ''Allahım anne olmayı hak eden kadınlara...'' dedi.

Selin Ciğerci Şeyma Subaşı'nın velayet açıklamasına verdi veriştirdi!

Geçtiğimiz yıl Acun Ilıcalı'dan tek celsede boşanan Şeyma Subaşı'nın geçtiğimiz günlerde kızı Melisa hakkında ''Onu çanta gibi yanımda götüremiyorum'' sözleri sosyal medyada olay oldu. Subaşı'nın bu sözleri bir çok ünlüyü kızdırdı. Cinsiyet değiştirerek kadın olan sevgilisi Gökhan Çıra ile dünyaevine girmeye hazırlanan Selin Ciğerci'de Subaşı'nın sözlerine sessiz kalamayarak ''Allahım anne olmayı hak eden kadınlara...'' sitem etti!

'ONU ÇANTA GİBİ YANIMDA GÖTÜREMİYORUM'

Boşanmadan bir kaç ay sonra kızı Melisa'nın velayetinin Acun Ilıcalı'ya verilmesinin ardından geçtiğimiz günlerde kızı hakkında yaptığı açıklamalar ile yeniden gündem olan Subaşı, "Velayet öyle olması gerekiyordu öyle oldu. Melisa'nın İstanbul'da okuması gerekiyor. Ben zaten yurt dışına git-gel yapıyorum. O yüzden Melisa'yı yanıma alamıyorum. Onu çanta gibi yanımda götüremiyorum" demişti.

''ANNE OLMAYI HAK EDEN KADINLARA ANNE OLMAYI NASİP ET''

Şeyma Subaşı'nın velayet hakkında yaptığı açıklamaları takipçilerini 2'ye böldükten sonra ünlülerde tepki gösterdi. Sevgili Gökhan Çıra'dan evlilik teklifi aldıktan sonra dünyaevine girmeye hazırlanan Selin Ciğerci Subaşı'nın verdiği röportaj paylaşımının altına ''ALLAHIM ANNE OLMAYI HAK EDEN KADINLARA ANNE OLMAYI NASİP ET. Evladına bakabilen yanında olmayı bilen hastalandığında kucaklayıp hastaneye götürebilen...'' diyerek yorum yaptı.

 

 

 

Yorumlar