Selin Ciğerci'ye yapılan yorumu sevgilisi Gökhan Çıra affetmedi!

Cinsiyet değiştirip kadın olan Selin Ciğerci'ye yapılan yorum Gökhan Çıra'yı çığırından çıkardı! Sevgilisine yapılan yorumu görünce deliye döndü!

Selin Ciğerci'ye yapılan yorumu sevgilisi Gökhan Çıra affetmedi!

Ameliyatla cinsiyet değiştirip kadın olan Selin Ciğerci'ye sosyal medyada yapılan yorum sevglisi Gökhan Çıra'yı çığırından çıkardı! Yakışıklı futbolcu Gökhan Çıra sevgilisi Selin Ciğerci ile olan fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaşıp fotoğrafın altına, ''Bi ömür yetmez anlatmaya'' notunu eklediği fotoğrafın altına yapılan yorumu görünce çok sinirlendi. Kısa sürede binlerce beğeni ve yorum alan fotoğrafın altına bir takipçisi, ''Bir dönmeyle Nasıl Mutlu olabilir ki insan, sende de vardır arıza'' yorum yapması üzerine Gökhan Çıra, ''Sen kimsin ki bu seni ilgilendiriyo kendinden yaz buraya adam ol olamıyorsan da söyle adamlığı öğretelim sana" cevabını verdi.

selin ciğerciye yapılan yorumu sevgilisi gökhan çıra affetmedi

Cinsiyet değiştirip kadın olan sosyal medya fenomeni Selin Ciğerci'nin, futbolcu Gökhan Çıra'yla aşkları tam gaz devam ediyor. Çift, sosyal medya hesaplarından sürekli birbirlerine olan aşklarını ifade eden paylaşımlar yapıyor. Türkiye'nin en çok ilgi çeken ve tartışılan çiftinden olan Gökhan Çıra ve Selin Ciğerci, paylaşımlarında bazen eleştiri oklarına hedef oluyor.

gökahan çıra sevgilisi selin ciğerciye yapılan yorumu affetmedi

Yorumlar