Meyve diyeti nasıl yapılır zayıflatıyor mu 12 günde kilo verin!

Meyve diyeti zayıflatır mı? Meyve nasıl yapılır? Meyve diyeti nedir? Kilo problemlerinizin üstesinden gelmek için size yeni bir önerimiz var!

Meyve diyeti nasıl yapılır zayıflatıyor mu 12 günde kilo verin!

Meyve diyeti nedir? Meyve diyeti kilo verdirir mi? Meyve diyeti zayıflatıyor mu? Son zamanlarda fazla kilolarınızdan sıklıkla şikayetçi olmaya başladıysanız tadına doyamadığımız ve oldukça lezzetli olan bir yöntemle fazla kilolarınızdan kurtulabilirsiniz! Meyve diyeti ile 12 günde kilo vermek için sizin için derlediğimiz diyete bir göz atabilirsiniz...

3 GÜN YEŞİL MEYVE!

Kahvaltı dahil olmak üzere öğlen ve akşam yemeklerinde yeşil elma, kivi, salatalık, ananas ve armut gibi meyve ve sebze grubu içeriklerini tüketmeniz gerekiyor. Kahvaltıda bir adet yeşil elmanın yanında bir su bardağı yağsız yoğurt ve bir fincan açık çay serbest. Öğlen yemeklerinde; bir tabak az yağlı ya da yağsız haşlanmış pirinç  var.

İkindi de; bir fincan çay yanında iki adet kivi ya da salatalık. Alternatif meyve bir adet yeşil elma yine başrolde. Akşam yemeklerinde; az zeytinyağlı limonlu balık buğulama yanı sıra bir adet haşlanmış patates ve iki dilim ananas. Yatmadan önce, bir fincan ıhlamur ile mideleri kapatıyoruz. İlk üç gün boyunca kahvaltı ile öğle yemeği ara öğününüz 1 adet muz.

meyve diyeti

İKİNCİ ÜÇ GÜN SARI MEYVELERE MERHABA DEYİN!

Kayısı, şeftali, portakal, kavun gibi sarı meyveler, diyet süresi boyunca duyacağınız şeker eksikliğini giderecektir. Kalkar kalkmaz güne bir bardak ılık su ile başlıyoruz. Kahvaltıda iki adet şeftalinin yanında bir su bardağı yağsız yoğurt serbest.

Ara öğünlerde sadece iki adet kayısı var. Buna üzülenler olacaktır. Öğlen yemeklerinde; bir adet haşlanmış patates, dilimlenmiş domates ya da bir dilim kavunun yanında jambon dilimleri ya da küçük dilim peynir var.

İkindi de; bir fincan çay yanında beş kayısı, bir şeftali ya da alternatif meyve istediğiniz kadar muşmula mevcut. Sanırım doyduk.

Akşam yemeklerinde; patates ya da bir tabak domatesli spagetti makarna yanında şeftali kompostosu ya da karışık sarı meyveler serbest. Makarna yerim ama aklım kilolarım da kalır diyorsanız fırında balık da olur. İzni var. Yatmadan önce, yine bir fincan ıhlamur.

meyve diyeti kilo verdirir mi

ÜÇÜNCÜ ÜÇ GÜNDE KIRMIZI MEYVELERLE DEVAM EDİYORUZ!

Tüm öğünlere özenle serpiştirilmiş üzüm, kiraz, karpuz, çilek ve erik seçenekleri sizi hoş tutmak için. Gün başladı tabii ki bir bardak ılık su elimizde.

Kahvaltı standart; bir kase yoğurtlu mısır gevreği, bir salkım üzüm, bir fincan açık çay. Teklik önemli. Ara öğünler bir kase kiraz, hep bir ağızdan: Yaşasın. Öğlen yemeklerinde; bir kase suda ve sütte haşlanmış pirinç ve bir kase yeşil salata ya da taze erik ve salam dilimleri ve bir bardak çilekli süt.

İkindi de, sıkı durun. Meyvelerin en şekerlisi bir büyük dilim karpuz için yeriniz hazır. Akşam yemeklerinde; bir porsiyon domatesli balık, iki adet haşlanmış patates, bir kase limonlu çilek ya da karışık deniz ürünleri yanında bir kase limonlu kiraz. Yatmadan önce, yine bir fincan ıhlamur ve iki adet kuru erik.

meyve diyeti

 SON ÜÇ GÜNDE SEÇ BEĞEN AL! (KARIŞIK MEYVE)

Geldik en eğlenceli kısma. Bütün bildiklerinizi porsiyon ve adet miktarlarına bağlı kalarak karıştırın. Hatta bir küçük yoğurt ve bir adet limon suyu katkılı anında hazırlanan elma, çilek ve şeftali kokteylleri ile serinlemek ve tatlı isteğinizi bastırmak da mümkün. Gözlerinizi açar açmaz bir bardak ılık su içmeyi ve en önemlisi yapmış olduğunuz diyetin uzman kontrolünde size uygun hazırlanmış bir diyet olmadığını unutmayın.

Yorumlar