Seren Serengil ve Yaşar İpek barıştı mı?

Geçtiğimiz günlerde olaylı bir şekilde ayrılan Seren Serengil ve Yaşar İpek ilişkisinde flaş bir gelişme yaşandı. İkili barıştıklarını ilan etti!

Seren Serengil ve Yaşar İpek barıştı mı?

Magazin dünyasında sular durulmuyor! Hızlı başlayıp hızlı biten Seren Serengil ve Yaşar İpek ilişkisi gündem olmaya devam ediyor! Seren Serengil'in eski sevgilisi Özay Bakır'ın annesi ile hala görüşüyor olmasına sinirlenen Yaşar İpek ilişkiyi bitirmiş ardından gecelerde başka kadınlarla elele görüntülenmişti! Verdiği röportajlarla Serengil'i topa tutan Yaşar İpek geri adım atmış gibi gözüküyor! Yaşar İpek ve Seren Serengil barıştıklarını instagram hesaplarından art arda yaptıkları aynı not ve fotoğrafla duyurdu.

İşte ikilinin yaptığı o paylaşım;

Bazen çok sevgiden sen olmaktan sen gibi davranmaktan çıkarsın… Ben sevdiğim kadını kırdım, ama onunda benim kalbimi iyi bildiğini biliyorum. Sevenlerimizi üzdüğümüz için özür dilerim yaralarımızı sarabilmek ve güzel kararlarımızı sizlerle paylaşabilmek adına biraz yalnız kalmaya ihtiyacımız var... Sevenler sevenleri anlar anlamanız dileğiyle.

Yorumlar