Seren Serengil Yaşar İpek'ten olay yaratacak Beren Saat Efe Güray yorumu!

Seren Serengil ve Yaşar İpek Youtube kanalında Beren saatin ölen sevgilisine ithafen çok çirkin açıklamalarda bulundu.

Seren Serengil ve Yaşar İpek Yotube kanalında son günlerde boşanma iddialarıyla gündem olan Beren Saat ve Kenan Doğulu hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu. Beren Saati'in ölen eski sevgilisinin geçtiğimiz günlerde fotoğrafını koyması üzerine yorum yapan Yaşar İpek, söyledikleriyle sosyal medyada olay oldu. 

''SEVGİLİSİNİN YANINA YOLLARIM''

Son günlerde magazin gündeminin en çok konuşulan konularından biri de Beren Saat ve Kenan Doğulu'nun boşanıp boşanmayacağıydı. Beren Saat'in doğum gününde yıllar önce kazada kaybettiği eski sevgilisiyle alakalı paylaşım  yapması bu iddiaları güçlendirmişti. Ünlü oyuncu Beren Saat geçtiğimiz günlerde sessizliğini bozmuş ve evliliği hakkında ilk kez açıklama yapmıştı. Beren Saat eşi Kenan Doğulu ile hakkında çıkan boşanma iddialarına "Doğru değil, öyle bir şey yok" diyerek yalanlamıştı. Ünlü şarkıcı Yaşar İpek ve eşi Seren Serengil ise Youtube kanalında bu konuyla ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu. Seren Serengil'in Yaşar İpek'e, Beren Saatin ölen sevgilisinin resmini koymasına nasıl baktığını sorması üzerine Yaşar İpek'in ''sevgilisinin yanına yollardım'' yorumu sosyal medyaya damga vurdu. 

BİRÇOK KİŞİ TARAFINDAN ELEŞTİRİ YAĞMURUNA TUTULDU

Seren Serengil ve eşi Yaşar İpek'in Youtube videosu beğeni ve eleştiri yağmuruna tutuldu. Bir takipçisi, ''Öldüyse mezarına yollarım ne biçim bir duygusuzluk ya'' yorumunu yaparken bir başka takipçisi de, ''Bunlara mı düşmüş başkasının ilişkisini yorumlamak'' şeklinde yorum yaptı.

 

 

Yorumlar